Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben ajánlott menni David...

Miben ajánlott menni David Guetta koncertre?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoktól kérdezném, akik már voltak. Miben voltak az emberek? Csillogós diszkós ruhában, vagy hétköznapiasabban voltak felöltözve?
2010. szept. 16. 21:24
 1/6 love,smile,have fun válasza:
100%
ez engem is nagyon érdekelne:$ magassarkú-lapos? ruha-nadrág? kényelmes-vagy csak csinin..???
2010. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha táncolni is akartok szerintem nem ajánlott magassarkú :D és valami kényelmes még is csinos összeállítás kell :)
2010. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is tévhit van az emberek fejében: nem koncert. David Guetta dj, és nem ad koncertet, hanem lejátszik egy szettet és kész.


Másodszor: én Balaton Soundon voltam Guettán, mondjuk ott mindenki lazán volt felöltözve, bár akkor nyár volt. Nem ajánlott a magassarkú, mert tömeg lesz, órákig fogsz állni, nem tudsz benne bulizni. Én laza farmerban mennék, valami vagány, de kényelmes pólóban, akár dorkóban is. Guetta is így lesz felöltözve. Menjenek a díszp.i.cs.ák csillivilliben.


Amúgy Debrecenbe mész a bulira? Irigyellek. Mennék én is nagyon, mert Sound is full royal buli volt, de most nincs rá pénzem. Imádom Guettát.

2010. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, Debrecenbe =) tudom, hogy nem koncert, csak nem találtam rá jobb szót. talán a buli =) magassarkúval nemhiszem hogy probléma lesz, szinte mindennap abbn járok, már bírja a lábam. szerintem majd az arany középutat választom, egy sima csőfarmer egy felsővel amin van pár strassz.

de várom még az egyéb ötleteket is

2010. szept. 17. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:

ing, nyakkendő,zakó.

viccet félretéve, praktikus, kényelmes ruhadarabokat válassz, órákon át álldogálni nembiztos, hogy magassarkúban a legkényelmesebb, mert félórát-órát elmászkálsz benne, de 3-4-5 órán át ott állni bizony beletörhet a lábad. nincs semmi extra, amit akarsz abban mész, én annyit ajánlok, hogy kényelmes legyen.

2010. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ =) akkor mégiscsak laposban megyek :)
2010. szept. 18. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!