Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves kórtól ajánlott...

Hány éves kórtól ajánlott először melltartót használni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemkortólfügg, hanem mellmérettől
2011. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
majd ha lesz mit beletenni ..
2011. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első kommentelővel. 13-14 éves korban már érdemes topot hordani, ami igazodik a testedhez, ha ilyen korban már fejlettebb vagy, akkor kipróbálhatod a sportmelltartókat is, mert ezek is nagyon kényelmesek. 15 éves kortól érdemes elkezdeni normális, szivacsos melltartókat, bár ebben az időszakban a push up nem sokat ér. Én merem ajánlani, hogy több félét próbálj ki, mert van (pl. merevítéses, merevítés nélküli, szivacs nélküli merevítéses, stb.) De szerintem a leghasznosabb tanács, hogy beszélj édesanyáddal, ha erre bármi oknál fogva nincs lehetőséged, akkor egy olyan idősebb nővel, akivel szívesen megbeszéled az ilyen "lányos" dolgokat. Remélem segítettem. :)
2011. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
hát tudod amikor már a rendes női melltatrót kitölt a melled mérete...de egyábként azt nem értem, hogy ahelyett hogy ide kiírod ezt a kérdész, azelőtt miért nem kérdezed meg mondjuk anyukádat? vagy ha van testvéred aki lány és nagyonn nállad? vagy valami női csládtagot? miétrt rögtön ideirni????? sose fogok rájönni
2011. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak szól, mert egy a GYAKORIKÉRDÉSEK.... majd megbeszélem anyámmal, pont ez a lényege ha nem merem megkérdezni itt megtehetem.... Köszi mindenki, főleg utolsó előtti:)
2011. szept. 2. 22:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kor hanem méret függő. Amugy ajánlom ha mér kezded is hordani szerez be egy sportmelltartót erősít valamit így a feszességgel nem lesz bajod (legalábbis nekem ez a tapasztalatom) emellett kényelmesebb is. Van egy film (A macskám a családom és a fiúk) amiben egy úgynevezett ceruzateszttel nézik meg kell e melltartó: a cicije közé valahogy berak egy cerkát, kicsit rányom két szélső oldalról (azaz össze fele) és ha megáll akkor lehet már melltartót hordani (remélem érthetően magyaráztam..XD) de igazából nem tudom van e valami alapja. Amúgy meg átlagban rendes melltartót olyan 12-13 éves korban kezdenek el hordani szerintem (vagyis ilyenkor lenne rá szükség igazából)
2011. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 monster under yo bed ***** válasza:
54%
12,694583 éves kortól.
2011. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

21:34 micsoda?? 15 évesen? nekem már 13 évesen C-s kosaram volt :/

amúgy tényleg mellméret, általában 13-4 év.

2011. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23:12 : szerencsés vagy (vagy én vagyok ilyen szerencsétlen) :D hál'istennek azóta behoztam a lemaradásomat :D
2011. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23:12 ... de am lehet, félreértettél... 14 éves koromig sportmelltartót hordtam éppen a feszesség és a természetes tartás miatt... én B-voltam, amikor igazi melltartót kezdtem hordani, és sztem jól jártam. :) de ez egyénfüggő.
2011. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!