Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék venni Budapesten...

Hol tudnék venni Budapesten olcsón zenekaros vastagabb pulcsit? (Rammstein/Slipknot/Children Of Bodom)

Figyelt kérdés
Mindenhol 5000 forint körül látom. Nincs valahol olcsóbban? Olyan 3000-3500 ft környékén.
2010. szept. 16. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

remélem megfelel

2010. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
régen nyugati aluljáróban meg duna pláza aluljárós részen volt akkor elég ok áron. de olyan gyerekes (bocsi) bármilyen zenei irányzathoz lehet stílusosan felöltözni
2010. szept. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha mindenhol 5000 ft kürül van akkor lehet, hogy tényleg annyiba kerül. én a zenekaros pulcsikat hihetetlen "gagyi"nak tartom, szerintem tróger. akkor már vegyen az ember fel egy farmeringet, (amit meg lehet pakolni felvarrókkal akár), vagy bőrdzsekit, vagy valamit. mielőtt félreérted, én is rocker vagyok, de ezek szeritem elég unalmasak, főleg ohhgy minden második rokkzene szerető emberen ugyanaz az 5 fajta pulóver valamelyike köszön vissza. legyél egyedibb, csinálj felvarrós mellényt, vagy valami motoros bőrdzsekit szerezz. sokkal jobban néznek ki, egyedibbek, és ugyanúgy lehet őket hordani mint egy ilyesmi pulcsit.
2010. szept. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!