Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok szoktatok lila bugyihoz...

Csajok szoktatok lila bugyihoz piros melltartót felvenni?Ma láttam egy ismerős csajon, ahogy szállt fel kilátszott a lila bugyijának a széle deréktájon, és mikor együtt szálltunk le a melltartója piros vállpántja látszott ki...

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én sem.
2022. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén nem szoktam figyelni. Olyan melltartót veszek fel ami nem üt át a felsőn. Meg olyan bugyit ami kényelmes és először a kezembe akad. Nem szoktam figyelni a szinparositast :D
2022. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
csak azért nem, mert nincs piros melltartóm, Ha lenne, akkor felvenném, mert általában nem érdekel, hogy passzol*e a fehérneműm.
2022. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Azt veszek fel, ami épp kéznél van.


Rajtam meg a WC-n kívül senki sem látja, ugyanis a történetben szereplő lánnyal ellentétben én nem az óvodai ruháimban járok, ennélfogva nem lóg ki belőle se a bugyi, se a melltartó.

2022. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs lila bugyim, így nem.
2022. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Nincs lila bugyim se piros melltartóm. Fekete és fehér melltartók közül ami a felsőhöz passzol. Bugyijaimon írja a napokat így attól függ, hogy fekete, piros vagy szürke.
2022. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
Se lila bugyim se piros melltartóm nincs, viszont szoktam nem összeillőt felvenni, ha épp a 90% fekete cuccok közül pont a szürke sportmelltartó akad a kezembe a fekete bugyihoz.
2022. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs lila bugyim, de azt veszem fel, ami a kezembe akad. Úgyhogy ha lenne, lehet hogy előfordulna ilyen kombináció.
2022. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!