Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Wolford Neon Tights 40 harisny...

Wolford Neon Tights 40 harisnyát keresek. Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Wolford Neon Tights 40 típusú harisnyát keresek. Voltam bent az Andrássy úti márka boltban de ott nincs a méretemben. Kerestem még különböző netes magyar divat oldalakon, de sehol nem találok M méretben. Tudnátok segíteni hol tudnék ilyet venni?

2022. máj. 4. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Müllerben szoktak lenni Wolford darabok, próbáld meg a Váci utcában vagy a Mom parkban
2022. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Kitűnő ízlésed lehet: a világ egyik legjobb harisnyája a Neon 40-es 😉
2022. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szebb csak drágább mint egy átlagos fényes harisnya.
2022. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találsz, akkor töredék áron próbáld ki a Bellinda Perfect 40 denes harisnyáját. Szuper fénye van annak is?
2022. máj. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 így van én is gyakran hordom.
2022. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Megvan. Voltam még egyszer a Wolfordban. Vettem egy S méretet és teljességgel jó.

Köszönöm a válaszokat

2022. máj. 12. 14:09
 7/9 anonim ***** válasza:
És milyen ez a harisnya? Kényelem, tartósság, kinézet tekintetében?
2022. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7. Kényelmesnek eléggé jó, tartósságban is rögtön látszik, hogy nem az olcsó kategória. Kinézet, hát nekem az a furcsa egy kicsit. Képeken Sztem jobban nézett ki. Nekem kicsit fura a színezése
2022. máj. 13. 06:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a csomagolásán nem látszott milyen? Mondjuk a fényes tetszínű harisnyáknak másabb a hatása ha közvetlen fény éri mint egy sötét helyen.
2022. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!