Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mások szerint is gáz így öltözni?

Mások szerint is gáz így öltözni?

Figyelt kérdés

16 éves lányként bő pólóban és térdig érő, néha bő rövidnadrágban járok suliba nyáron. Már most is így kell, mert a sulinkba még megy a fűtés.

Az osztálytársaim már többször megjegyezték hogy miért nem tudok elegánsabban, csinosabban felöltözni. A lányok szerint több feszülős ruhát kéne hordanom ha valaha szeretnék párt találni.

Én személy szerint nem szeretem a has pólókat, kis felsőket. Ahogy rövidnadrágokból is szívesebben hordom a hosszabb fajtákat, és a melegítő anyagú kényelmesebb fazonokat.

Ez tényleg gáz ha valaki ennyi idősen így öltözik? Vagy csak akarnak valami okot hogy piszkáljanak?



2022. máj. 7. 08:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
36%

Nekem a bő rövidnadrág nagyon leszbi beütést ad.


Lehet kényelmesen öltözni melegben is úgy, hogy mellé csini is vagy. És ez nem a feszülős crop topokat jelenti.

2022. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem önbizalomhiányos vagy.
2022. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%

dehogy gáz

én is mindig bő ruhákban jártam

mert nekem az volt kényelmes, sosem bírtam ha valami rám tapadt

aztán kiderült hogy ez a deszkás stílus, onnantól ráfogtam arra

2022. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
82%

16 évesen még nagyon sok lány szégyenlős, és így öltözik, mint te. Én is ilyen voltam, később terhesen marha jól jöttek a kamaszkori pulóvereim meg a zsáknyi kabátom. :D

Ha lesz rá igényed, majd öltözöl nőiesebben felnőttként, nem vagy semmiről lemaradva.

2022. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%
Ez valóban nem csinos és elegáns, de nem is kötelező úgy öltöznöd. Ha te ebben érzed jól magad, akkor hordj ilyeneket. Valószínűleg később változik a stílusod, de ha nem fogod megszeretni a kimondottan nőies ruhákat, az se baj.
2022. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
88%

Az én gimis osztályájomba is járt egy csaj, aki fiúsan öltözködött. Most felnőttként pár éve alig ismertem meg, azt hittem, hogy egy fiút látok, de kiderült, hogy ő az. Van ez így.

Mindenkinek más az ízlése. Remélem ahogy idősödsz, úgy fogsz majd nőiesedni remélhetőleg.

2022. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
71%
Én speciel csak támogatni tudom, szerintem nagyon aranyosan és ölelgetnivalóan tudnak kinézni a lányok a bő pólókban/pulcsikban 🙃
2022. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
88%
Én is hasonló ruhákban járok, szeretem a bő pólókat, pulcsikat es
2022. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
84%
Tehát még egyszer :D Én is hasonló ruhákban járok, szeretem a bő pólókat, pulcsikat és a bővebb térdnadrágokat. Sőt, én hidegebb időben is térdnadrágban járok, szinte majdnem egész évben, én vagyok "a fura rövidgatyás csaj", de nem érdekel ki mit gondol :D
2022. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
4%

Eléggé búzás öltözködés, de reméljük hamar kinövöd és váltasz a női ruhákra.

Akik szerinted meg cikiznek, azok inkább jót akarnak, hogy nő maradj és hetero.

2022. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!