Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fősuliban fűtési időn kívül...

Fősuliban fűtési időn kívül hosszú mellény, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Több teremben most is fázom, a pulcsira még egy [link] mellényt is felveszek, a hátamnak derekamnak jó. 21/l

2022. máj. 7. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, ha fázol, de azért fura, mert ez kifejezetten kinti, utcai viseletnek tűnik.
2022. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél fel egy kardigánt, az is takarja a hátad és a derekad, nem fogsz benne fázni, de nem is egy utcára való mellény. Vagy öltözz rétegesen, pulcsi alá még vehetsz fel pólót vagy trikót, az is sokat melegít.
2022. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Katasztrófa:D
2022. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább egy farmerdzseki pólóval
2022. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég röhejes látvány, ha valaki 20+ fokokban is pufikabátot vagy mellényt hord, de igazából mindenki lesz#rja valószínűleg. Én ilyen időszakban egy sima pulcsit hordtam magammal a taskámban, amit felvettem, ha fáztam.
2022. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!