Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék olcsón textilt?...

Hol vehetnék olcsón textilt? (Budapest 9. kerület)

Figyelt kérdés
Jöhetnek olcsó textil boltok, kilós turik, stb. Nemrég kezdtem varrni, és szeretném olcsón megúszni a gyakorlást :)

2022. máj. 10. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, megvan-e még a Ferenc krt - Bakáts tér (Tompa u.) sarkát az I love textil bolt...

Ugyanilyen bolt van a Nagycsarnok közelében, a Vámház krt-on is.

2022. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de hátha még lesz akinek hasznos ez az infó:

Textilt érdemes inkább netről rendelni. A legtöbb méterárú boltba simán kétszeres áron van az, az amit pl. az IbelaTextile vagy a HelloTextil oldalon lehet találni - én már találtam is ugyanolyan mintákat. Pl. a röltex-be 1800-1900 forint egy méter pamutvászon (a mintás és az egyszínű is), az Ibela-n pedig 1200 forint.


Az I love textil üzlet is jó opció lehet, de ott pl. egyszínű pamut szinte sosincs, és az árak se azok amik ki vannak írva (két üzletbe jártam, az egyikbe még mindig 590-nek van minden írva, de múltkor méterét valaminek 1100-ért vettem). Szóval én a kínálatától nem vagyok lenyűgözve.


Turiból mindenképp no-name-be menj, ezekből soknak weboldala sincs vagy térképi jelölése. Sajnos a Háda, cream és társai már agyon vannak árazva. Esetleg Humana-ba érdemes menni 200 forintos napon.

2022. jún. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!