Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmernadrág szétszakadt a...

Farmernadrág szétszakadt a lábam közt, pár napja pár milis de mamr több centis a luk, össze lehet varrni valahogy kézileg?

Figyelt kérdés
Miért vonakodnak tőle hogy kézileg összevarjam, szétszakad megint?
2022. máj. 14. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz tartós és nem lehet úgy megvarrni, hogy ne legyen látványos.

Egy próbát megér, volt, hogy én is csináltam tiniként. De összességében felnőtt fejjel, újra ezt nem tenném meg.

2022. máj. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na igen de most kiszakadt és melóba kellene mert addig nincs idő hol venni újat
2022. máj. 14. 07:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Szaggasd szét jobban máshol is, úgy nem feltűnő. Ha kiszakad egy farmerem valahol, akkor szaggatottat csinálok belőle.
2022. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 csak a szaggatott farmer ugye általában nem intim tájékon van kiszaggatva, azon már látszana, hogy nem szándékosan ilyen... nekem is seggnél szakadnak mindig
2022. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na ja, mondjuk legalább szellőzik a zacskóm így nyáron...
2022. máj. 16. 00:45
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, hogy pasi vagy, akkor csak mondd mindenkinek, hogy ez a nutscaping edition a farmerből, és ez lesz az új divat, csak le vannak maradva :D
2022. máj. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D
2022. máj. 16. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!