Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan lány 173 cm...

Van itt olyan lány 173 cm felett, aki szívesen felvesz magassarkút?

Figyelt kérdés
2022. máj. 14. 20:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, így is túl magas vagyok...
Fő a kényelem, csak alkalmakra szoktam!
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

175 cm vagyok, szalagavatóra 10 centis magassarkút vettem táncolni, és imadoom. Ez a 2.magassarkúm, és az 1., ami igazám nagyon magas, bár szerintem lesz még pár :D

17/l

2022. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne? Szerintem nem ciki magasnak lenni, sőt, hivatalos közegben szeretek is magassarkút venni, tekintélyesebbnek érzem magam, ha kifejezetten magasnak tűnök.
2022. máj. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En "csak" 172 vagyok, de szeretek 10 centis magassarkut/telitalput hordani:)
2022. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
183 vagyok, már úgyis mindegy alapon olyan cipőt hordok amilyet csak akarok, és pont leszarom ki mit gondol.
2022. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
178 vagyok, szivesen vennék, mert imádom őket, de rosszul érzem magam, ha még magasabb vagyok. Bokacsizmám azért van ilyen 6 centis, de pl nyári szandálokból is úgy vennék magassarkút, csak minden barátnőm alacsonyabb és tramplinak érzem magam.
2022. máj. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!