Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 3 gyerekes,30+os anyukán...

Egy 3 gyerekes,30+os anyukán gáz lenne a goth/alt stílus?

Figyelt kérdés

Inkább csak lightosan. Mindig is közel állt hozzám ez a stílus,de mióta gyerekeim vannak max abban mutatkozik meg,hogy sok fekete ruhám van. A férjemtől messze áll ez a stílus :D

Olyanra gondolok,mint pl. bakancs,tornacipő neccharisnyával,miniszoknyával,de azért diszkréten :)


Pl.:


[link]


[link]


[link]


2022. máj. 18. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, semmi gond nincs ezekkel, amiket linkeltél. Attól, hogy gyerekeid vannak, meg legyen saját stílusod, hisz fiatal vagy.
2022. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Igen
2022. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem megszokott, de a te örömöd a lényeg.


Arra azért figyelj, hogy le tudj hajolni a gyerekhez (miniszoknya) meg ne hordj szúrós szegecseket (ha a gyereket hirtelen fel kell kapni mert baj van, akármi történhet). Meg hát az is előnyös ha mosható a ruha normálisan.

2022. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Aww.. ha nem lenne férjed, megkörnyékeznélek. <3
2022. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A te tested, a te stílusod, tedd azt, amit te szeretnél és ne törődj mások véleményével. Egyszer élsz, éld úgy, ahogy neked jó.
2022. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%
Miért ne? Attól, hogy gyerekeid lettek, te még nem leszel más ember. Én is goth-ként nyomom 31 évesen (a 2. és 3. hölgy ruháihoz hasonlóim vannak is), igaz gyerekem nem lesz de nem értem, miért kellene attól stílust váltani. Max ruhadarabokat lehet/kell váltani ha szükséges, mert egy gyerek után biztos xar lenne fűzőben meg platform magassarkúban futkosni, na de van egy csomó ruhadarab, ami erre alkalmas és mégis belül marad a stíluson. Ha változott az alakod, válogatsz olyat, ami ahhoz jól áll és cső.
2022. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Reggelente szoktam látni egy 40 év körüli nőt a gyerekeivel akinek kicsit alternatívabb stílusa van és szerintem nagyon jól néznek ki rajta azok a ruhák. Engem mindig jó érzéssel tölt el ha nem fiatalokon látok valami nem általános öltözködési stílust.
2022. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

De a stílustalan, kinyúlt pólójukba-mackóalsójukba beleszürkült, megkeseredőben levő háromgyerekes anyukák nem fognak jó szemmel méregetni, mert emlékeztetni fogod őket a saját beszürkültségükre.

2022. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
Tiniknek való cuccok ezek, nem neked.
2022. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cuccokban járok :) 25N
2022. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!