Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok milyen szint szeretitek...

Csajok milyen szint szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Itt a mezítlábas szezon, ti melyik színt szeretitek jobban a lábaitokon?

Ki szokott pedikűröztetni ilyenkor és milyen stílusban? (francia, gél, stb.)

Én személy szerint a fehéret és feketét szeretem a legjobban mivel páromnak is ezek a kedvenc színei és szeretek neki kedveskedni egy egy szexi pedikűrrel :)



2022. máj. 19. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En egesz evben festem a labkormeimet is (persze lehet par nap, 1-2 het szunet a ket festes kozott).


Sima koromlakkot hasznalok es ilyenkor nyaron a "nyarias" szineket szeretem: elenk, szines. Altalaban a piros es a rozsaszin valamilyen arnyalatat hasznalom. De ritkan mas szin is elofordulhat pl zold, kek.

2022. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fekete
2022. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Engem valahogy taszít ez lábon. Bent fetreng a homokban, fűben, koszban a láb, valahogy olyan hülyén néz ki, hogy közben meg egy kis része kipolírozva.
2022. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most pasztel rózsaszínek a körmeim a lábamon, a nagyujjamon strasszokkal, a kicsiken meg kis csillogós van még. Gél lakkozom mindig, télen is.
2022. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja a kérdésre nem válaszoltam igazából. Szóval általában pasztelosabbakat használok és mindenféle mintával és kövecskével feldobom.

#4 voltam :)

2022. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
Csak sötét színeket, fekete, bordó, sötétkék szokott lenni általában.
2022. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a fehéret és a világos pasztell színeket szeretem, azok közül is a natúrokat a legjobban. Egyébként nem szoktam sűrűn körmöt festeni, de ha választani kéne, akkor ezeket használnám.

Érdekes olvasni, hogy ahány felhasználó, annyi különböző válasz:)

2022. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!