Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lehet erre a magyarázat?

Mi lehet erre a magyarázat?

Figyelt kérdés
hogy nem mentek csődbe a ruhás cipős kínai boltok, hogy van rájuk igény mikor már semmivel nem olcsóbbak mint a Fast fashionos boltok? de a minőségük jobb és a reklamációkat is korrektek nezelik?

2022. máj. 19. 23:20
 1/5 anonim válasza:
46%
Sok a hulye
2022. máj. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Általában szélesebb a választékuk. Teszem azt, ha kell egy basic fehér top, gyakorlatig ugyanabba az árba és minőségben meg tudom venni kínaiba, ráadásul még nagybevásárlást is tudok csinálni, mert kb minden van ott. Amikor másik kerületbe laktam, akkor volt egy kínai ahonnan még a wc papírt is vettem, mert jóval olcsóbban adták mint más üzletbe. Plusz, fehérneműbe a kínai verhetetlen.
2022. máj. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kínai van olyan helyeken is ahol nincs pláza vagy más fast fashion opció.

A szülővárosomban pl. nincs h&m meg hasonlók, aki nem akar/tud neten rendelni ruhát, az a kínaiban vásárol.

2022. máj. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

A fast fashion boltok többségében már csak ilyen ízléstelen bohócruhát lehet kapni, amit a 90-es évek szemétlerakóiból kukáztak ki.


A kínaiban még találni gusztusos, elegáns darabokat.

2022. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy időszak mikor olcsók voltak, olcsóbbak mint a fast fashionok, és megmaradt ez a teória, hogy még mindig olcsóbb ezért sok ember nem is nézi meg a fast fashion üzleteket.

Sok helyen meg már lehet kapni különböző lakásfelszerelést élelmiszert, kozmetikumot stb.

2022. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!