Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan "színesíthetnék" az...

Hogyan "színesíthetnék" az öltözködésemen?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon,hogy szó szerint szürkén öltözködöm mostanában.Csak fekete,szürke és fehér ruhákat,cipőket,kiegészítőket vettem az elmúlt időben.

Sajnos nincs most sok pénzem,csak 3000Ft-om,mégis szeretnék valahogy színesíteni magamon.

18/L


2010. szept. 18. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:

3000 Ft??Az nem sok!:( Ennyi pénzből maximum egy atléta trikót tudsz vásárolni.

Én a helyedben fognám magam és elmennék legközelebbi kilós turiba, és vennék 3 kg ruhát. Hidd el néha igaz gyöngyszemekre lehet -egy-két turizás alkalmával- bukkanni.

2010. szept. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a kilós turi tényleg jó ötlet, akár új ruháid is lehetnek onnan, és 3000ből már az egész szekrényed feltöltheted kis túlzással!

A másik ötlet, hogy vegyél mindenféle szines kiegészítőt pl: szines nagyköves gyűrű, szines műanyag nyakláncok, karkötők (mindenből minél többet), és ezekkel hord a szürke/fekete cuccaidat, nagyon jól fel fogják dobni! vagy veszel egy lila vagy türkiz szinű szemceruzát, és azzal húzod ki a szemedet, ettől is egész más lesz a megjelenésed

2010. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem is menj el egy turiba sokkal jobban megéri mint a kínai.
2010. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát itt egy Háda turiban 2500 Ft 1 kiló ruha, így a 3000 Ft- ból nem sok jönne ki.


Nem turiba mennék ennyi pénzzel (mert egy ruhatár felturbózáshoz kevés) hanem pl. piacra, bizsushoz és vennék nagy színes nyakláncot, karkötőt stb. amik jobban feldobják a ruhatárat mint 2 színes trikó.

2010. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerinted csak a Hádában vannak jó cuccok? vannak máshol is jók, amik olcsóbbak.
2010. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én a helyedben vennék egy vékony kabátot ennyiből :)

pl: az előző takko katalógusban láttam 3ezerért türkizkék, lila meg mindeféle élénk színű szövetkabátokat! esetleg nézz be oda, talán még van.

a mostani prosiban is van ilyesmi, bár ez inkább pulcsi. amúgy abból a tök jó kabátból is volt volt pont ilyen színű :) itt a link: [link] természetesen a jobb oldalira gondolok. bár azt sajna nem tudom, hogy illene e a stílusodhoz.


szerintem jobb egy olyan cuccot venni, amit bármikor felevehetsz ilyen időben :) mert ha most veszel két polót akkor az max heti két napra "elég".


viszont ha kabátot már van egy csomó akkor vehetnél egy színes sálat! pl ilyesmit csak több színben, meg esetleg kevésbé bumszliban :D [link]


17/L

2010. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sok színes kiegészítő, te is készíthetsz akár

vegyél sálat, hajpántot, körömlakkot, övet, esetleg táskát, de majd idővel több színes cuccot is beszerezhetsz

2010. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

vagy esetleg vehetsz egy kardigánt, elég sok mindenhez fel lehet venni

[link]

2010. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet a színes sál. Mer már alapból hideg is van, szóval jól is jön.Meg ahogy írtad fekete,szürke,fehér cuccaid vannak azokhoz meg tökéletesen megy egy színes kiegészítő.
2010. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
vegyel 1 db piros folsot,hord minden nap. maris szines lettel. annyira egyertelmu! nem ertem,mi a baj?
2010. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!