Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért és mikor alakult ki az,...

Miért és mikor alakult ki az, hogy a nők lábát ki lehet emelni, a ffiakét nem?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy a nők lába ki lehet emelni rövid ruhákkal, harisnyával, még téli fagyos időben is, a ffiaknak takarni kell a lábukat, nyáron is a hosszabb fazon az elfogadott, ne sok látszódjon a lábból. Miért kell szégyellni a lábaikat a ffiaknak?

2022. máj. 23. 08:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, te hol élsz, de nálunk a férfiak rövidnadrágot hordanak nyáron vagy jó időben (ha nincs dress code). Nem kell takargatniuk.
2022. máj. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Mert akkor látszik, hogy a teremben egyszer sem tartottak lábnapot.
2022. máj. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%

Miért kellene szégyellni a férfiaknak? Nyáron rövidnadrágban járunk sokan.

Amúgy meg egy női láb szebb,szexibb,sok pasi szereti,fordítva viszont nem biztos,hogy így van.

2022. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Ezt honnan vetted? A pasik is lazán hordanak rövidnadrágot, senki sem tiltja, senki sem szól be érte
2022. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#3 épp ez az, sok pasinak vannak jó lábai,mégis szégyellnie kell, csak mert ffi? Miért van ez a lekicsinylés? Csomó nő a csúnya beteg lábait sem takargatja, egy formás vagy karcsú lábú egészséges ffi meg takargassa!?
2022. máj. 23. 09:07
 6/24 anonim ***** válasza:
44%
Én még nem találkoztam olyan férfival, aki szégyellné a lábát. És olyanokkal sem találkoztam, akik szerintem egy férfinak szégyellnie kell a lábait.
2022. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

6#: mert gondolom nem beszéltél olyan emberrel, csak láttál esetleg valamit, ami fura lehet, de nem gondolkoztál nagyon el rajta.

Én pl.: azért nem hordok rövidnadrágot, és azért nem mutatom a lábamat, mert műtötték több helyen, és alapból fura kicsit a járásom, így nincs mit mutogatni.

2022. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
0%
Mert általában az ideális női láb formás, kecses, nem szikár. Személy szerint nekem már az is kiöltözésnek számít, ha kilátszik a lábam. Max crop, kényelmi szempontból. De férfi fazonban van ugyanez, amikor feltűrik a szárát a nadrágnak vagy alapból rövidebb és az már kifejezetten elegáns megjelenést kölcsönöz az illetőnek. Viselni kell tudni és vállalni, szerintem ennyi a lényeg. A problémás lábakat pedig sokan szégyellik, viszont nem tiltja a többség vallása, hogy ne pusztuljon meg a saját öltözékében.
2022. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%

Nincs ezen mit szégyelni. Régen volt is divat (főleg sportruházatban), de szerintem szimplán csak hülyén néz ki.


[link]

2022. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
7: Ennek semmi köze a lábhoz vagy a férfiakhoz. Bárkinek lehet gátlása bármilyen testrésze vagy az arca vagy bármi miatt.
2022. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!