Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti milyen ruhákban...

Csajok ti milyen ruhákban mentek fesztiválokra ?

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok linkelni olyan ruhákat amikben mentek fesztiválokra ?
2022. máj. 24. 15:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
83%

[link]


[link]


[link]


Ilyesmikben

2022. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen idő van

Kivel megyek

Milyen a fesztivál

2022. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

sztem nem kell túlspirázni, csávóként megomondom mibe vannak 90%


magasított talpú divatcipő

miniszoknya, vagy p*csafarmer

spagettipántos top


toltott száj, tetovált szemöldök

műmell, közös mosoly, obi a toi toi mögött,

meghívom egy sörre, tombolás a koncerten

szex a sátorban

másnap folyt köv.


ja bocs túlmentem....

2022. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként soha nem voltam fesztiválokon, egy pár éve még érdekelt a téma, és mindig is vágyakoztam hogy majd egyszer én is megyek, aztán valahogyan mára sikerült megundorodnom a fesztiváloktól, és inkább már örülök neki, hogy nekem ez kimaradt.
2022. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
#4 Jó is úgy utálkozni, hogy azt sem tudod mit utálsz ugye? Gondolom fideszes vagy. xD
2022. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nyáron vannak a fesztiválok így értelemszerűen annak megfelelően. Nem árt a strapabíró cipő, mert bár adnak a tisztaságra de attól még a legtöbb helyen bőven van por. Ha meg leszakad az ég (nyáron előfordul) akkor meg tiszta sár lesz minden.
2022. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

5

Nem mondtam hogy utálom, aki szereti nyugodtan csinálhatja, csak annyit mondtam hogy szerintem undorító.

2022. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 StevenUp ***** válasza:
32%

Én voltam pár kisebb nagyobb fesztiválon és szerintem is elég gáz.

Amikor mész a stand felé és egy vadidegen holland csaj neked esik részegen aztán vihogva dörgöli a s*ggét a farmerodhoz... Kiábrándíto és közönséges. Nem lehet élvezni a zenét mert tiz percenként valami drogos f*sz leszólit vagy a csajoddal akar táncolni.

Plusz kiborítják a sörödet... Tényleg gáz az egész, és ha a csajom nem rángatna el akkor nem biztos hogy önként mennék. Inkább ilyen kisebb nagyobb koncerteket preferálok. Valahogy nyugodtabb még akkor is ha ott is sok a részeg és drogos

2022. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
2022. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Kb ilyenekben, vagyis teljesen ugyanúgy öltözködöm, mint amúgy nyáron. Farmer szoknya vagy short, plusz valami póló vagy top. Nem tudom pontosan hova mész, de sokszor van por, sár vagy leöntenek piával. Olyan cipőben menj, amit nem sajnálsz.

2022. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!