Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A tanga (amit többnyire nők...

Nem tom... kérdése:

A tanga (amit többnyire nők viselnek), ugye be vág. Na most, hogy mivel az ember fenekében van benne a tanga hátsó része, azon nem szokott néha fekália lenni? Nem viccből kérdezem.

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 16:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

10#

Tudod ennek a valószínűsége kb annyi mint hogy a sülthaltól meg lehet halni.

Megakad a szálka a torkodon és mefulladsz.

Ettől még a világon több milliárd ember eszik halat probléma nélkül.

Előfordulhat,de nem szignifikáns az állításod.

2022. máj. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem, ennek lényegesen nagyobb a valószínűsége, pont ezért nem ajánlják a nőgyógyászok sem… :) Évekig küszködtem ilyen problémákkal és a tanga csak rontott rajta, aki hajlamos rá, annak vigyázni kell vele nagyon. Sok ilyen csoportban benne vagyok, nem kevés nő van ezzel ugyanígy. Csak abban gondolj bele, hogy milyen közel van egymáshoz a végbélnyílás és a hüvely, az összes “felfázás” is a saját bélbaciból alakul ki, mert könnyen a hüvelybe tudnak jutni.
2022. máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
89%
Nem nagyon szoktam nezegetni, egybol dobom a mosogepbe, de volt mar picit barnas.
2022. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!