Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Láthatatlan, öntapadós push-up...

Láthatatlan, öntapadós push-up melltartót csak neten lehet rendelni? Vagy láttatok boltokban is? Hol?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
kínaiban
2022. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem erdemes megnezni tezenisben, ugy remlik lattam mar ott, de nem biztos:(
2022. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen alkalomra kellene?
2022. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tezenisben van(nemrég láttam).

Esetleg a new yorkert és a h&m-et is nézd meg, mert mintha ott is lennének.


Illetve jó alternatíva lehet a leukoplast is(a barna). Azt a joisten se fogja lerobbantani rólad. Ezeket az öntapadós melltartókat meg lehet leizzadod.

2022. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 HoneyBunny ***** válasza:
Bocsi az off miatt, de ez a leukoplast nem faj, amikor le kell venni? :D Gondolkodtam mar en is ezen, mert allitolag ugyanaz, mint a mellemelo tapasz, de aggodok a levetele miatt. Az ujjamon mar volt ilyen es meg onnan is fajt kicsit letepni :D
2022. máj. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Be kell vizezni és utána könnyebb lehuzni.
2022. máj. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. máj. 26. 06:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 de fáj, mert baromi erősen ragad. Kórházban, orvosnál, stb helyeken alkohollal szokták átitatni az ilyen ragtapaszokat, mielőtt leszedik, mert oldja a ragasztóját.
2022. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fú, hát nagyon rossz volt, próbáltam, de nem lehetett nagyon összehúzni a madzagját, meg nem igazán emelte meg a mellemet, lógott, mintha nem tartaná semmi. Nagyon durva volt leszedni. Maradok a sima pánt nélküli melltartónál.
2022. jún. 1. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!