Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aboutyou visszaküldés? Tényleg...

Aboutyou visszaküldés? Tényleg ingyen visszaküldhetek akármit 90 napon belül és visszakapom a pénzem?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit naív vidéki vagyok, de nekem ez olyan hihetetlennek hangzik.

Covid miatt nem igazán vásároltam semmit egy ideje, így most elég sok mindenre van szükségem és elég jó akciók vannak most aboutyoun. Táska, pénztárca és ruhák is kellenének, kb 100.000 forintos kosarat raktam össze.

Ha mondjuk túl kicsi a táska, az egyik ruha nem áll jól rajtam, nem tetszik, akkor csak így simán visszaküldhetem őket és visszakapom a pénzem?



2022. máj. 26. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha rajta van a címke, és látszik, hogy nem hordtam tényleg, csak felpróbáltad, akkor simán vissza adják a pénzt. Sokszor rendelek tőlük.
2022. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Volt már, hogy visszaküldtem mert nem volt jó a cucc. Feladtam a postán, és egy héten belül vissza is utalták az összeget.
2022. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!