Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fel lehet venni esküvőre-vendé...

Fel lehet venni esküvőre-vendégként bézs ruhát(fekete kiegészítőkkel)?

Figyelt kérdés

Barátnőm esküvőjére megyek. A ruha, amit kinéztem bézs színű, térdig érő. Fekete kiegészítőket vennék fel hozzá(magassarkú, táska, stóla, karkötő, fülbevaló)

A menyasszony hófehér ruhában lesz.

Ez még belefér a dress code-ba? Tudom, hogy a fehér, fekete, piros tiltó listás.



2022. máj. 27. 06:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen rendben van. Most voltam egy éven belül 4 esküvőn, a bézs teljesen jó szín, szokták viselni, elegáns, nincs vele semmi gond.


Amúgy nugodtan kérdezd meg a barátnőd, a menyasszonyt, biztos semmi gondja nem lesz vele, de így tutira nen fogsz ezen izgulni, ha ő szerinte is rendben van

2022. máj. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele baj.Én sötét pirosban voltam,a kutyát nem érdekelte.Kérdeztem a menyasszonyt nem zavarja e,azt mondta felőle fehérben is lehetek.Ez csak az utóbbi pár evben lett ilyen hülye szokás,hogy lassan semmit se lehet felvenni.
2022. máj. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!