Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » About you-n miért selejtárukat...

About you-n miért selejtárukat küldenek?

Figyelt kérdés
Akciósan rendeltem cuccokat onnan, de nem egyszer találkozok olyannak, hogy a nadrág, és a blúz látványosan félre van varrva. Akkor inkább ne lenne ennyire akciós, de lenne minőségibb.
2022. máj. 27. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt ilyen gondom az akciós cuccaikkal
2022. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 HoneyBunny ***** válasza:
Nekem sem volt gondom mostanaig, ebben a nagy majusi akcioban nem igazan figyelnek oda. Most egy szakadt bronx bakancsot fogtam ki, amirol egy kiegeszito is hianyzott. De elotte kaptam gyurott bor csizmat is, ami ugy ki volt szaradva, hogy 4-szer kentem at apoloval es az 5. alkalommal is azonnal beitta. Ellenben azonnal reagaltak a panaszomra es visszakuldettem, mar ki is fizettek egy heten belul, nem akadekoskodtak. Szerintem nem tudnak lepest tartani ezzel a mennyisegu rendelessel, amit kapnak.
2022. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!