Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordják az övtáskákat...

Miért hordják az övtáskákat nyakra akasztva?

Figyelt kérdés

2022. máj. 30. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mert most ez a divat.
2022. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 L.. István ***** válasza:
40%
Én is úgy hordom, nem azért, mert divat, hanem...csak. Nem tudom okát adni. Soha nem is hordtam a derekamon.
2022. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 DeMoR ***** válasza:
48%
Én is hordtam így, mert a haverom is így hordta, mert a próbababákon is így volt, szóval divat, közeg, plusz kényelmes és hasznos is volt nekem, meg azoknak is, akik általában így hordják remélhetőleg :D
2022. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert nyakba is lehet akasztani. Szeretnél még valamit tudni a témáról?
2022. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Mert egy hülye kitalálta, a többi meg majmolja, be van tojva, hogy megszólják, ha ehelyett rendeltetésszerűen meri használni. Majd meglátjuk ki hogyan áll a divatkövetéssel, ha egyszer a kútba ugrás lesz a divat.

Az övtáska azért övtáska, mert az öv helyén van a helye.

2022. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rosza Pál válasza:
64%

Mert egy kövér, nagymellű nőnek nem érte át a derekát. Nyakba akasztotta, ahol simán elfért a dekoltázsára felfeküdve.

Valószínűleg jól állt neki, ezért először a kövér nők utánozták, majd a többi divatmajom.

2022. jún. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztonságból. El ne lopjanak belőle semmit.
2022. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!