Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki milyen kosztümben ballagott?

Ki milyen kosztümben ballagott?

Figyelt kérdés
Nekünk sötétkék színű volt, fehér színű alkalmi blúzzal.

2022. máj. 31. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Általános iskolából, középiskolából vagy főiskolából? Idén vagy ér x évvel ezelőtti is?
2022. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jöhet minden évfolyamból. De én nem fogalmaztam precízen, bocsi.:) Ínkább az idei érdekel.
2022. máj. 31. 21:43
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Na pedig mostmár leírom.:) 20 évvel ezelőtt általánosban nem akartunk kosztümöt. Fehér blúz volt, középbarna szoknyával! Emlékszem Mamámmal varrattam (az egyenanyagból) és jól felslicceltettem elöl az egyik combomnál, nagyon vagány és csinos volt!:)

Középiskolában fekete nadrágkosztüm volt. Ezt is Mamám varrta egyébként. S nagyon jól jött később sok alkalommal, hogy van egy ilyenem.

Fősulin nem volt ballagás és diplomaosztó mert covid idején volt, rá egy évre meg már nem éreztem a csít, hogy meg akarták tartani, nem mentem el. De lehet, hogy azéven sem éreztem volna. Itt nyilván talárok közül kellett volna választani.

2022. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Minden elismerésem a Mamádnak:)

Biztosan nagyon csini voltál benne... :)

2022. máj. 31. 22:14
 5/17 Metionin ***** válasza:
100%
Nekünk sosem volt kosztüm, általánosban sima fehér blúz és fekete szoknya, gimiben egyen matrózblúz meg egyen fekete szoknya.
2022. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Köszi szépen! Te is tuti a sötétkék fehér kombóban!:)
2022. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekünk az osztály döntése volt a sötétkék, de senki nem panaszkodott. :) Csak az volt a gáz, hogy hazafelé elkapott egy zuhi, aztán jól eláztam benne! 😂
2022. máj. 31. 22:26
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Megsíratta az Ég is a régi iskolád.:) Szép búcsú, pont hogy nem gáz.:)

Nálunk tuti vitás helyzet volt, főleg általánosban. Velem az élen. Mindig szembe kell mennem a szokványossal!😅 De mai napig jó érzés a fotókon azt a szoknyát látni. Az egyéniség jelkép.:)

2022. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Háát,kaptunk az Égi "áldásból" rendesen... 🙂 Az általános suliban még nem voltam ennyire "lázadó" típusú, tehát érvényesült, a többség akarata.

Ott sima fehér színű blúz volt, ilyen csipkés galléros, fekete szoknyával.

2022. jún. 1. 00:10
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön jártam általános suliba és gimibe. Általánosba meg volt határozva, hogy fekete-fehér lehet. Nekem tüllös, csipkés fekete ruhám lett. Gimiig nem híztam ki és nem is nőttem ki. Kovidkor volt a ballagás és nagyon nem volt kedvem az egészhez így felvettem ugyan azt a ruhát :D

A diplomaosztómra azért szerzek majd valami csinit :)

Ha ihlet kell a ruhádhoz pintereszten tuti megtalálod a tökéletest.

2022. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!