Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki alacsony...

Szerintetek ciki alacsony férfiként ha a gyermekosztályom veszem a ruhát?

Figyelt kérdés

160 cm a magasságom és sovány vagyok. Így az xs-es ruhák is kicsit nagyok rám.


Szerintetek mit fognak gondolni az emberek ha látják hogy a gyermekosztályról viszem be a ruhákat a próbafülkébe? Nagyon gáz lenne?



2022. jún. 3. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem gáz.
2022. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elhiheted, hogy a kutyát nem érdekli.

Ha valami jó pasi lennél, akkor esetleg érdekelné őket.

2022. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A barátom se sokkal magasabb és nincsenek ilyen gondjai. M-es méreteket hord.
2022. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
160 centivel már lehet találni férfiruhát. Egyébként meg ha olyan üzletben vásárolsz, ahol férfi és gyerek ruhák is vannak, akkor senki nem fogja meglátni, hogy amit beviszel, azt honnan akasztottad le.
2022. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz, a gyerek ruhák általában olcsóbbak szóval anyagilag is jól jársz vele. én ugyan nő vagyok, de nekem is pici testalkatom van ezért van , hogy előfordul a gyerek osztályon való vásárlás. Jó cuccokat lehet találni, és a kutya nem mondja meg hogy a gyerek részen vetted.
2022. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Van egy barátom ő is sokszor csak ott talál normális méretű ruhákat.
2022. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem ciki de ha téged zavar akkor rendelj internetrol
2022. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki.


Én meg a női osztályról szoktam venni magamnak feszülős super skinny farmereket, mert normál magasságú vagyok ugyan, de nagyon vékony, emiatt a férfi farmerek nem feszülnek rám normálisan. A női farmerek viszont tapadnak mindenhol rendesen ahogy kell, és az anyaguk is sokkal jobb, sztreccsesebb szokott lenni. Nekem a női XS-S szokott jó passzos lenni.

2022. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!