Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik mosószer az, amelyik a...

Melyik mosószer az, amelyik a legjobban megakadályozza a bolyhosodást?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A bolyhosodást mosószerrel nem lehet befolyásolni, az az alapanyagtól függ. Az, hogy erre a mosószer hat, csak reklámfogás, ilyen nincs.

Egy textilmérnök

2010. szept. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, igaza van az 1. válaszolónak (bár én csak gyakorló háziasszonyka vagyok, nem textilmérnök :)).


Mindenképpen alacsony hőfokon, minőségi mosószert használj, vagy kézzel mosd samponnal.


Ha a ruha minőségi akkor nem lesz bolyhos pár mosástól, de ha ócska akkor veheted a drága Dreft, Perwol stb. mosószereket, azok sem tehetnek semmit.

Ha nagyon félted akkor egy Dreft- tel próbálkozhatsz, elképzelhető, hogy jobb mint ha egy sima Persil mosóporral mosnád ki, de csodákat ne várj.


(Van pár igen drága - Sugarbird- felsőm, amik hiába vannak kímélően mosva, 3-4 mosás után olyanok, mintha évek óta kedvenc darabjaim lennének. Az anyaguk nagyon finom, puha, de nem szeretik a mosást..... pedig azt is muszáj :))



25L

2010. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én kézben mosom a legtöbb ruhám és igen most drefttel

túl "drága" ruháim vannak,nem tehetem meg h 1 hónap után a kutya alá tegyem őket :(

2010. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
egyetértek az előttem szólóval, mert én is legtöbb ruhámat kézzel mosom. csak így tudod megakadályozni a bolyhosodást és a ruha sokáig szép állapotban marad. próbáld ki és meglátod igazat beszélünk.
2010. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na,tehát kézzel mosásnál nem fog kibolyhosodni az amugy biztosan bolyhosodó anyag sem?
2010. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!