Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lelosi nacikkal kapcsolatban...

Lelosi nacikkal kapcsolatban mik a tapasztalatok? Megéri beruházni rá?

Figyelt kérdés
Fuzáshoz,sporthoz szeretnék egy kényelmes leggingset. Mika tapasztalatok a márkával kapcsolatban?

2022. jún. 7. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Nekem Kalenji van, nejlon és elasztánból.

Pont bevált mert nagyon vékony, nem csúszkál, ahová igazítod, ott marad.

Teljesen kényelmes e miatt.

Amit te írtál azt sajna nem ismerem.

F.45

2022. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Én is sokáig nézegettem őket, aztán egyszer végül rászántam magam, hogy rendeljek, rögtön hármat is. Én imádom őket, a méret tökéletes, nagyon jó az anyaguk, vékony, de abszolút nem átlátszó. Nem mozdul el semmilyen edzés közben.
2022. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%
Vegyél fel normális nadrágot !
2022. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3-ik,szerinted sportoláshoz mi lenne a normális nadrág? Farmer vagy mi?🤣
2022. jún. 14. 08:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A bő szárú lobogós maci nacira gondolt, szerintem kérdező, a 3-as.
2022. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha szerinted az egyetlen járható út a leggings akkor nyilván egyetértesz azzal is, hogy a férfiak is azt hordjanak ?!
2022. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os,rohadtul nem érdekelne ha egy férfi leggingsben futna velem szemben, ha neki az a kényelmes,akkor hordja azt 🤣 Nem tudom,hogy sokatoknak mi a problémája azzal,ha valaki felmer ilyet hùzni futáshoz,esetleg terembe,semmi kivetni valò nincs ebben szerintem 🙄
2022. jún. 14. 13:38
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Jó a meglátásod kérdező!

Tényleg nem lehet érteni pár nagy egós f.szt hogy miért csinál ekkora ügyet abból, ha egy pasi leggingsben sportol.


Én mikor néha kapcsolgatok a tvn, és látom a fitt tv-n hogy a nők milyen felszabadultan, szabadon mozognak a testhezálló sport ruháikban, de ellentettjében a kedves férfiak, a soha el nem hagyható térdig érő gatyáikban kínlódnak, ezt szó szerint értsd, mert láttam az egyik marhát, még a lábát sem tudta felemelni, csak ha mindég lenyúlt és felhúzta a szárát.

Eszem meg áll komolyan mondom…

2022. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez részben a nőknek köszönhető, részben a férfiaknak, akik egyből le melegezik az olyat, aki csak ugyanazt a kényelmet szeretné. Jobb lenne elfogadni, hogy a leggings az nem nadrág, nem harisnya, az leggings mégpedig egy unisex ruhadarab !
2022. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sima hagyományos leggingset veszek fel mondjuk nem kinait, nekem tökéletes. És engem sem igazán érdekel mit gondolnak arról ha fiú leggingset hord. A kényelm mindenkinek jár.

Ha itthon is vagyok akkor is általában leggings van rajtam. Kb vagy 5 éve kezdtem el hordani, meg sportolásra is csak ezt veszem fel. Szerintem az egyik leg kényelmesebb nadrágom.

2022. aug. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!