Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegáns ÉS kényelmes női cipő...

Elegáns ÉS kényelmes női cipő nyárra?

Figyelt kérdés

Láttam egyszer pár fotót egy cikkben egy nőről. A képeken elegáns ruhákat és egy fehér tornacipőt viselt.


Rengeteg kommentelő írta hogy miért pont tornacipőt visel, hiszen vannak ugyanolyan kényelmes, de csinos cipők is.


Milyen cipőkre gondolhattak, ami olyan kényelmes mint egy sportcipő/tornacsuka, de mégis csinos, elegáns?


Télre ott vannak a szép csizmák, bakancsok.

De melegebb időben mire gondolhatnak?


2022. jún. 8. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Mezítláb
2022. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyesmit szeretnék én is

[link]

[link]

2022. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Ez magassarkú, soha nem lesz hasonlóan kényelmes mint egy tornacsuka.

2022. jún. 9. 08:16
 4/4 anonim ***** válasza:
En egy lapostalpu, hatul nyitott balerinacipot hordok nyaron. Tenyleg nagyon kenyelmes, puha a talpa. Jobb, mint egy tornacipo (bar converse-em nincs 😀) Viszont tenyleg meg kell nezni, hogy hol veszed. Vettem mar H&Mnél is ilyet, de nem volt jo. Kicseszte a labamat hatul, meg budos lett hamar. Mubor cipo. Nemreg a CCC-ben vettem ugyanezt a fazont, kicsit dragabb, bor cipo (Lasocki volt). Tenyleg kenyelmes es nem izzad ugy bele a labam, mint a muborbe. Nem tort fel, olyan volt a betonon jarni, mintha valami nem is tudom, rekortan palyan jarnek. 😆
2022. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!