Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ázott ma el valaki? Most...

Ázott ma el valaki? Most értem haza. Nyári fehér ruha felhőszakadas séta a busztól haza a belvárosban. Volt másnak is ilyen szuper élménye? Eleg szar volt

Figyelt kérdés

2022. jún. 8. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelem az előrejelzést, és mindig viszek magammal ernyőt, ha mondanak esőt aznapra.
2022. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1. Te igen, de az emberek többségének egyáltalán semmi fogalma nincs arról, hogy másnap milyen idő lesz, az előző nap szerint öltözködnek, esetleg még aznap reggel kinéz az ablakon, de ezen túl már nem terjed a tudományuk.
2022. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát, ami azt illeti, sokszor a meteorológusoknak sincs róla fogalma se, hogy milyen idő lesz. Akár aznap. Attól még engem érdekel a téma, és bújom az időjárásos honlapokat.

(1-es voltam.)

2022. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Volt, de nem fehér ruhával, hanem farmer, póló, zokni. Full, minden vizes volt, át kellett öltözni, lefürödni, csavarni lehetett a vizet mindenhonnan.

Kérdező: gondolom minden átlátszódott a fehér ruha miatt...?

2022. jún. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem az a hajszalvekony ruha volt de igen. Probaltam a ram tapadt ruhat lazitani de nem sok sikerrel
2022. jún. 9. 06:53
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Kár, hogy nem láttam :)
2022. jún. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#1

Én még akkor is, ha nem mondanak esőt. Mindig, mindig, mindig van a táskámban egy kis esernyő.

Tegnap amúgy én is pont fehérben voltam, szuper lett volna elázni. :D

2022. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vannak pici táskaernyők, meg olyan összehajtató esőkabátok, ami egy kis női táskában is elfér. Ilyet akár mindig magánál tarthat az ember.
2022. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Általában van nálam is de másik táska volt nálam. Néha jó esőben sétálni de nem egy fehér ruhában.
2022. jún. 9. 15:11
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Mezítláb voltál?
2022. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!