Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » About you- n mikor szoktak...

About you- n mikor szoktak lenni kedvezmények és mennyi?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy rövidnadrágot viszont egyrészt nincs a méretemben másrészt tudom, hogy szoktak lenni akciók. Meg kuponok influencereknek. És akkor már jobb lenne olyankor vásárolni!

Valaki tud most ilyet esetleg?

Alapból 9000 Ft a rövidnadrág egy másik oldalon szinten kuponnal együtt 7000 Ft- re jönne ki. Annál olcsóbban about you- n sem lesz? Vegyem meg a másik helyről?

Tudom, hogy ezt fixen senki nem fogja tudni nekem megmondani. De sosem rendeltem még onnan, egyáltalán nem ismerem a céget és hátha valaki tapasztaltabb ilyen téren.



2022. jún. 9. 09:42
 1/3 HoneyBunny ***** válasza:
100%
Most volt egy nagy majusi akcio, ott kuponokkal is mukodott a dolog, aztan volt egy 3 napos baromi nagy learazas megint, ott csak az elso egy es az utolso egy percben lehetett kuponozni. Ezek utan nem tudom mikor johet a kovetkezo, szerintem esetleg nyar kozepen, mondjuk Aboutyou-n allandoan akcio van szinte. Ilyenkor a ruhakra is nagy akciok vannak, bar en inkabb cipoket szoktam venni, szoval nem tudom a naci mennyivel lehet olcsobb. Az biztos, hogy ha megint egy nagy learazas jon, akkor kifoghatod akar 3-4000 forintert is azt a nadragot, ha eppen a nagyon akcios kategoriaba esik (vettem mar 100ezres cipot 22ezerert csak azert mondom). Az pedig, hogy lesz-e a meretedben meg egy masik tortenet. Megeshet, hogy nem.
2022. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HoneyBunny ***** válasza:
Most akcio van, ha meg aktualis a tema 😃
2022. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Most már nem igen lehet kedvezményeket összevonni. Régen még pluszban kuponkódot is lehetett beírni. Amúgy tényleg lehet nagyobb akciókat kifogni, de általában nekem sosincs belőle méret. De általában egy 15 %-os mindenre jó kupon szokott lenni mindig.
jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!