Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ehhez hasonló ruha "szett"...

Egy ehhez hasonló ruha "szett" jó lenne a középiskolai gólyabálba?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 19. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
persze. a középsulis gólyabál az inkább egy sulibuli mint igazi bál. elsős vagy? mert akkor a szivatáshoz valami rosszabb farmert és pólót ajánlok ki tudja mit kell csinálnotok.. még csak ha vízzel öntenek le az is kellemetlen, ha nem tudsz átöltözni. a szivatás után meg nyugodtan felveheted ezt szerintem nagyon csini egy fiatal csajnak.
2010. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Ezt bálba??? Nem tudom nálatok ez hogy működik de mi ilyesmi ruhákat szoktunk sulibálba felvenni.

[link]

2010. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igazából... előtte lesz as szívatás, és utána a gólyabál.szóval a szívatás után gyorsan átmehetek a kollégiumba átöltözni,mert kollégista vagyok.

de ez inkább ilyen suli buli lesz..

2010. szept. 19. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:
még a suli wcben is nyugostan átöltözhetsz gyorsan, ha magaddal viszed a ruhád.
2010. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
attól függ milyen helye rendezik, nekünk a tornateremben volt, tehát utána a buliba ez simán jó, de ha puccosabb, amit amúgy szivatással egybekötve nem hiszek, akkor nem lenne jó, de ilyen bálszerűség, ahova ki kell ölötözni inkább a fősuli, egyetemek gólyaavatóján van
2010. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nálunk középsulis gólyabálban minden csajon ilyesmi volt:

[link]

[link]

nehogy felvegyél egy inget farmerral..

2010. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát kérdezz inkább utána valami felsőbbévestől hogy milyen szokott lenni nálatok a buli

nehogy a végén alulöltözött legyél, bár szerintem inkább ezeknek a "báliruhákban" amiket linklet, azokban túlöltözött lennél..

2010. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy sima gólyabálra tökéletes szerelés. Hacsak nem vmi sznob helyre jársz, akkor tök jó... úgyis egy sima sulidiszkó az egész-ott az a lényeg, hogy kényelmes legyen, jól érezd benne magad, és esetleg tudj benne bulizni, táncolni.

Ja, és jó lenne megtudakolni, milyen lesz a szívatás. Ha vannak benne vizes-lisztes, egyéb dzsuvás feladatok, akkor a szívtós részre vmi olyan cuccot vegyél fel, amit könnyebb kimosni, és nem túl kényes :D.

2010. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!