Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha alacsony, és vékony vagyok...

Ha alacsony, és vékony vagyok (157cm 45kg), akkor felvehetek hosszú felsőt cicanadrággal?

Figyelt kérdés
Nem nagyon mertem eddig felvenni, mert félek, hogy még kisebbnek látszom benne, és elég kislányos alakom van...
2010. szept. 19. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ajálnom neked a cicanadrágot : a hosszu felsővel nicns gond de inkábbfarmert hordt vagy valami buggyanosabb váaszonnadrágot. a cicanadrág nagyon nem álljol a nagyon vékony nem sok csipőjü lányoknak. olyanok benne mint egy bot. szerintem
2010. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából a csípőm széles, inkább attól félek, hogy a magasságom miatt nem állna jól nekem az egész...
2010. szept. 19. 15:13
 3/5 anonim válasza:
nekem is pont ezek a méreteim :D és amúgy szerintem jól állna mondjuk a testalkatod nem tudom h milyen?! És amúgy ajánlom figyelmedbe a cicanacit hosszabb inggel...remek párosítás ;)
2010. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
magassarkúval lenne neked jó, de félek az még jobban vékonyítana, amúgy szerintem jól néznek ki a vékony, formás lábú lányok, de nem tudom te pl. hogyan vagy vékony, szóval ha magassarkútól már nádszál lennél, akkor ne vedd fel a cicagatyót, mert pont az segítene rajtad, anélkül kislányos marad sztem .... dehát nézd meg tükörben és kérd ki valaki megbízható véleményét ;)
2010. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy mindenképp! De a felső is viszonylag testhezálló legyen mert a bő fazonúval kicsinyít.
2010. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!