Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vehetek fel utcára egész...

Vehetek fel utcára egész fürdőruhát, mintha body lenne ?

Figyelt kérdés
Nagyon látni ,hogy egy fürdőruha van rajtam póló helyett ? Hülyén nézne ki ? Amúgy tök szép , virágos egész fürdőruha , farmer rövid nadrággal .

2022. jún. 16. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, nagyon látszik. Ettől függetlenül pár ember hordja utcára
2022. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy látszik, tök jellegzetes anyaga van a fürdőruháknak.

Amúgy semmi nem tiltja, szóval felveheted.

2022. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
A felső helyett body nem olyan ritkaság (Bp belső kerületeiben legalábbis), szerintem inkább csak azoknak tűnne fel, akik figyelmesen nézik a ruha anyagát.
2022. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet hordani simán. Nagyon sok szép egyrészes fürdőruha van amit én is szívesen hordanék simán felsőként. Az anyaga nyilván el tudja árulni, de gyakorlatilag alig lehet megkülönböztetni egy műszálas felsőt egy rendes fürdőruhaanyagtól.

Plusz az is tök jó bennük, hogy ilyen melegbe az izzadság se látszik meg rajtuk úgy, mint rendes pólón és sokban van mell részen szivacs, szóval nem kell egy extra réteg melltartó a dögmelegbe.

2022. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmi nem tiltja.

Egyébként pontosan milyen fazon?

2022. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fazontól függ inkább. Bár egyes fürdőruhákon lehet látni hogy az az viszont nyáron egyáltalán nem gáz, simán gondolhatják azt hogy strandra mész éppen. Én nyáron rendszeresen veszek fel fürdőruhát mert egyetlen egy ruha réteg az egész nem kellalá se melltartó se bugyi felesleges is, főleg ha olyan a fürdőruha felső része a mellénél ahol van szivacs akkor plána nem gond. Én itthon csak abban vagyok, ha meg ki kell mennem valahova akkor felveszek egy szoknyát vagy rövidnadrágot és ennyi, és úgy néz ki mint ha egy testhezálló ujjatlan felsőben lennék.
2022. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet látni, igen.
2022. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon régen tornadresszt vettem fel és úgy mentem az utcára, és csak egy rövidnadrágot vagy egy szoknyát vettem rá, és úgy nézett ki mint ha egy testhezálló betűrt póló lenne rajtam. Volt aki kiszúrta, volt aki nem. Engem nem zavart mert szerettem. Nagyon nagy hőségbe arra is volt példa hogy átmentem egyik barátnőmhöz medencézni és egyszál tornadresszben mentem át akkor semmit nem vettem fel rá. Kis falucskában élünk, itt akkor sem meg most sem ritka ha valaki fürdőruhába ugrik át valakihez valamiért.

Meg sokszor voltam simán egyrészes fürdőruhában is, a bikinit nekem nem engedték 18 éves koromig, bár nem is ragaszkodtam hozzá annyira akármekkora divatnak számít mert nem szeretem.

2022. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!