Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a kedvenc ruhadarabod?

Melyik a kedvenc ruhadarabod?

Figyelt kérdés

2022. jún. 17. 09:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Télikabát
2022. jún. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Az igazi bőrből készült kabátjaim és nagrdágjaim. Persze vannak farmerjaim is, és szövetből késszül ruhadarabokat is sokat viselek, de a bőrt szeretem a legjobban. 24/N
2022. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Harisnyanadrág.
2022. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Erre nehéz választ adni, de alapvetően a hosszú ujjú, fekete mini ruháim. Ezek tényleg öltöztetnek, minimális erőbedobással bármilyen alkalomkor nagyon extra megjelenést kölcsönöznek. Sokféle van belőle, kényelmesebbek, a hétköznapokra fűzős részekkel, illetve “giccsesebbek” is különböző alkalmakra tele csipkével, különleges díszítésekkel.


A másik ilyen ruhadarab az a rakott miniszoknya. Egy év alatt, amióta ennyire rákaptam, kb. a szivárvány összes színében beszereztem. Van egyszínű fekete, pasztell lila, illetve fekete-fehér, piros-fekete, piros-zöld-sárga-kék-fekete, zöld-kék-fehér-fekete, citromsárga-fekete, sötétkék-fekete, világoskék-fehér kockás.

2022. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Egy a vonalú kék alapon nagy virágmintás színes maxiszoknya.

Alacsony vagyok de ez a minta valahlhy így is jól áll. Ráadásul amikor gyantahosszúságúra kell bevárni a szőrszálakat akkor ápol és eltakar, miközben nem sülök meg

2022. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Metionin ***** válasza:
78%
Fekete egyberuha, van vagy 10 különböző csipkékkel, díszítéssel a legalapabbtól a nagyon díszesig. Akkor kaptam rá, amikor főállásom lett és nem mehettem be melegben rövidnadrágban. Azért szeretem, mert ha eltérő harisnyát, kiegészítőket veszel fel hozzájuk, ugyanúgy fel tudom venni ugyanazt a ruhát egy metálkoncertre, dolgozni és konferenciára is. A némileg átlátszó, bővebb szabású, itt-ott csipkebetétes blúzokkal ugyanígy vagyok. Illetve ami konkrét darab, nagy kedvencem a brokát mintás fűzős őszi kabátom és a csatos platform bakancsom. Úgy általában nagy becsben tartom a ruháimat, vannak 10+ éves darabok is.
2022. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Mini szoknyák és a hosszú kötött kardigánok. Mindkettőből nagyon sok van :)
2022. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég sok van, farmer kantáros rövidnadrág vagy szoknya, a testhezálló alsó felsők pl. body tornadressz leggings. És ki nem maradhat még a harisnya, ezeket nagyon szeretem.
2022. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
A pasim boxer alsói. Nagyon kényelmes 😁
2022. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Overál.
2022. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!