Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a szoknya...

Szerintetek ez a szoknya télre jó lenne vastag harisnyával, és magasszárú csizmával?

Figyelt kérdés

Annyit még hozzátennék, hogy egy nem vékony, de nem is nagyon duci lánynak. :)


[link]


[link]


Szerintetek milyen csizma állna jól hozzá(nem túl magas-és nem tűsarkú)?

Linkeljetek, ha tudtok!:)

Előre is köszi!


2010. szept. 19. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jól néz ki,főleg a második tetszik.Szerintem az a csizma,ami a második képen van a szoknyához,az illik hozzá,vagy még esetleg valami ilyesmivel tudnám elképzelni:


[link]


Ez pedig hasonló,ahhoz ami a képen van,és még a szoknya is olyasmi:


[link]


15/L

2010. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!:))

Csak az a baj, hogy térd felettinél rövidebb szoknyát nem igazán vehetek fel, mert nem elég vékonyak a lábaim.:S

2010. szept. 19. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
már láttam csajt ilyen szoknyába, igaz még nem tél van, de mindegy. amúgy olyannal pl mint a képen?:D
2010. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Melyik képen?:))
2010. szept. 19. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy nagyon alacsony, akkor baromi jó szerelés (csak mert ha alcsony vagy, és ilyen hosszú szoknyát veszel fel hosszú szárú csizmával, rövidítheti a lábadat). Egyébként jó választás :).
2010. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

melyik képen?:D amit linkeltél (:

személy szerint a 2. jobban tetszik, bár mindig is szürke csizma mániám volt, meg hogy azon látszik a csaj felső teste is, illetve egész alakosan, így sokat változtat rajta. de nem biztos, hogy egy olyan neked is ugyanolyan jó választás lenne. lehet a másik jobb neked :D

2010. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nekem is jobban tetszik a 2.:)

De most elsősorban nem a színen van a hangsúly.:))

2010. szept. 21. 16:17
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem jobban tetszik az elso ...de mind a 2 biztosan jol fog allni. mikor felhuzod nem azt fogjak nezegetni hogy a labad milyen hosszu,hanem hogy milyen jo izlesed van,es hogy tok jol nezel ki.
2010. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:))
2010. szept. 25. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!