Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire esélyes hogy atvertek?

Mennyire esélyes hogy atvertek?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy converse cioot egy oldalrol. Ezelott meg soha nem rendeltem onnan. Kinezetileg egy normalis szep oldalnak tunik egyebkent.

14. En rendeltem meg azt irtak hogy 3-10 nap szallitasi ido.

Viszont 17. Ota semmi hirt nem kapok rola, sehol. 27. Kaptam egy emailt amibe egy link volt, ahol nyomon tudom kovetni. 17. Ota ugyan ott all az a nyomonkovetesi statusz. Ha pedig a magyar posta oldalan, keresek ra a nyomonkovetes opcioval a csomagomra, akkor pedig azt irja hogy elokeszites nemzetkozi szallitasra, ez is 17 ota igy all.

Kicsit kezdek megijedni, hogy atlettem verve.

Dehat akkor csak nem jelezne ki a magyar posta oldalan is a csomagomat:/

Szerintetek?



2022. jún. 21. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Melyik oldalról rendeltél?
2022. jún. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyar oldalon? Mert ha külföldi akkor a több hónapos szállítás se ritka. Nekem volt, hogy a wishről nem rendelt naci fél év múlva kaptam meg, Kínából, pedig az még a covid előtt volt.
2022. jún. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

vagy átvertek vagy elkavarodott

a helyedben rákérdeznék az ügyfélszolgálatnál

2022. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]

Innen rendeltem. Kínából érkezik tudtommal.

Melyik ugyfélszolgálatnál kérdezzek rá? A postánál?

2022. jún. 22. 12:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Átbasztak.

Adatkezelési résznél ha nincs megnevezve cég és személy, telephellyel, akkor az tuti nem egy teljesen megbízható hely.

2022. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen oldalon a "kapcsolat" menüpont alatt nincsen konkrét cégnév, székhely, telefonszám feltüntetve, az egy nagyon erős indikátor arra, hogy kamu oldal. Ez egy ilyen oldal, hogy sehol nincsen konkrét cégnév, email vagy telefonszám rajta.


Hasonlítsad össze egy normál, nem kamu oldallal ezt, és látod, hogy minek kellene ott lenni.

Mondj búcsút a pénzednek, az oldalt jelentsed a fogyasztóvédelem felé.

Sajnos erre ráb@sztál.

2022. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként már az indikátor lehetett volna, hogy elég sok helyen az oldal nem ékes magyar nyelven van, magyar helyesírás szerint van, hanem egy fos fordítás az egész.


Ez hogyhogy nem volt gyanús, ha először rendelsz egy oldalról?

2022. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Felsem tűnt, nem is igazan tudtam hogy ezt megkell nezni, hogy biztos legyen a hely.

Hat erre rabasztam akkor rendesen, innentol biztos elso dolgom lesz mindenhol, koszonom hogy segítettetek.


Csak azt nem ertem hogy akkor a magyar posta rendszere hogy birja kijelezni a csomagomat? Ha nincs is igazabol sehol

2022. jún. 22. 16:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Feladhattak egy üres dobozt is.
2022. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek már a nevén látszik, hogy kamu.
2022. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!