Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki dolgozik melles nadrágban...

Ki dolgozik melles nadrágban vafy kantáros nadrágban közzületek?

Figyelt kérdés

Nem ciki abban lenni? Illetve mivel foglalkoztok hogy abban dolgoztok?

Télen hogy szoktatok aláöltözni?

Lányok nektek bejön ha egy férfi mellesnadrágban van?



2022. jún. 24. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Én nem, mert nekem bevág.

Mondjuk el tudom képzelni, hogy dolgozni praktikus lehet ha neked kényelmes.



De amúgy a legtöbb nem pont szexi, én inkább egy nagycsoportos ovis vagy egy láncdohányos szobafestő bácsi jut eszembe róla így elsőre.

2022. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit okoskodsz te itt utolsó?Mibe legyen?Egy szerelő?Lattál mar műhelyt belülröl vagy csak kepen?Nem kényelmes a kantáros mert ha állsz bő,és a tökeidet nyomja ha leguggolsz.De nincs jobb.Sima nadragban meg nyilván azon viccelsz hogy kilatszik a s..ge a mesternek ugye!!

Ez nem divat hanem szükséges rossz.Annyiban jobb a helyzet hogy mostanra vannak streccses munkasruhák,azmellett hogy strapabironak kell lennie.Ne szakadjon,kopjon könnyen és elég vastag legyen hogy valamennyii védelmet adjon vegyi szerek olajok,hő ellen is.Az univerzális .Nem a speciális munkaruhara ertendő,ami kimondottan 1 valami ellen nyújt vedelmet.Pld hegesztőknek,vagy vegyiparban dolgozóknak.

2022. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam pár napot egy üzemben, ahol kantáros nadrág volt a férfiakon.

Ott a kantár szára vastag, 8 centis gumiból készült. Tehát tudott a nadrág engedni ha kellett.

2022. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokat dolgozom melós ruhában, otthon is használom, praktikus. A kantáros nem jön be, mert ha pont sietős, akkor szinte biztosan ráhúztál már vagy két pulcsit meg persze egy melós felsőt védelemnek... Derékszíj és kész. Nyáron is olyan pólókat használok, amik nem villantják a seggdekoltázst. A kantárosnál már csak egy overall tud nagyobb lutri lenni, amikor épp kéne egyet cifrantani a perem alá.
2022. jún. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!