Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők! klasszikus élre vasalt...

Nők! klasszikus élre vasalt szövet nadrág ingel vagy farmer nadrág pólóval jön be inkább sportos testalkatú férfiakon?

Figyelt kérdés

#farmer #póló #ing #vasalt nadrág
2022. jún. 25. 02:52
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok nő,F vagyok,de azért saját vélemenyem leírom.Az a baj ezekkel a classzikus ruhákkal hogy kva xarul áll az emberen.Illetve hogy pontosabb legyek szabatni kéne speciell,akkor talán jók lennének.

107 kiló vagyok.Ha vennék egy inget akkor a köv helyzet áll elő.

A vállaimra jó,de derékba már nem mert ugy néz ki mint egy zsák.Ha betűröm a nadragba akkor össze vissza kell hajtogatni.

Ha derékba jó akkor meg fel se tudom húzni se az újja nem jó se a vállszélessége.

A nadrag derékba olyan hogy 2 szer beleférek,a combjaimon meg jol áll vagyfeszül.Ezen az öv sem segít mert ugyanaz a szitu hogy a nadrág a derekamon ráncosodva áll.Ha derékba jo,akkor meg a fenti helyzet áll elő.

Szval itt a szabások ugy vannak kialakítva hogy egy hordóhasú fazonra vannak meretezve.

Ettől valamivel jobb a farmer es a póló.

Ott is fenn áll ugyanez a szitu de valamennyit el lehet csalni.És a póló ha lent bő is,nem annyira gáz,mert nincs betűrve.

2022. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is 110-105 kg között mozgok de a 36x32 nadrágok tökéletesen jók rám klasszukus amerikai vagy britt szabásminta szerint !Nekem a farmer kényelmetlen ,merev comban ,fenékben szűk ha a derékméretemre jó.
2022. jún. 25. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!