Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S. O. s nemegesz 1honapja...

S. O. s nemegesz 1honapja vettem egy s oliver csizmat 23000ft ert 2szer volt rajtam szaraz idobe. Es kivulrol a lab belso reszenel egy foltba lekopott a szine elegge latszik . Lehet ahogy ossze ert a labam a kocsiba? Nem tudom mitol.

Figyelt kérdés
Ezzel mit csinaljak visza vigyem csinalnak vele valamit vagy kicserelik vagy remenytelen?
2010. szept. 20. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kaptal garancia papirt?vidd vissza...ha nem akkor egy cipeszhez.....ha az sem..hasznalj cipo boxot...
2010. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aha megvan a blokk is de gyorbe vettem es mosomagyarovari vagyok foloslegesen nem menek el. ezert vagyok kivancsi a velemenyetekre tapasztalatokra.
2010. szept. 20. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly vettem a humanicba esprit csizmát, ugyan ez volta baj, plusz a ragasztás is jött szét. 3 hónap garancia volt rá.Én végig hordtam a télen, olyan 2 hónap után kezdett ez a probléma jelentkezni.Betelefonáltam az üzletbe ahol vettem, azt mondták vigyem be és a főnök megmondja mi legyen vele. Bevittem, azt mondták,hogy jogos a panaszom és nekik nem éri meg beküldeni központba ellenőriztetni,javíttatni, ezért vagy levásárolhatom a pénzt amennyibe került,vagy visszakapom a pénzt.Én visszakérte a pénzt=)
2010. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd meg az üzlet telefonszámát a neten, és hívd fel őket, mondd el nekik mi a problémád - így kiderül, hogy feleslegesen utaznál-e fel.

De amúgy minden termékre érvényes a 180 napos minőségi garancia - ha nem hajlanának azonnal az üzletben a cserére/javításra/levásárlásra/pénzvisszafizetésre, akkor kérheted a fogyasztóvédelem vizsgálatát.

2010. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megkerestem a telefonszamot napok ota hivogatom de nemveszikfel.:(
2010. szept. 23. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!