Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék venni valamilyen...

Szeretnék venni valamilyen jobb minőségű, strapabíró sportcipőt utcai viseletként, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, 38-as viszonylag szélesebb lábam van. Van több márkás cipőm is, van pl.: 2 basic conversem, van (leárazottan vettem) Tommy Hilfiger cipőm. Ezekkel annyi a bajom egyrészt, hogy szűkebb a végük és egész nap az én lábamon már kényelmetlen, másrészt egyik sem olyan amit szvesen kitennék nagyobb strapálásnak.


Nemsokára elutazom, ahol valószínűleg sokat kell majd sétálni, illetve fesztiválra is fogok majd menni. Nem szeretnék gagyi cipőbe menni, nem az egóm miatt, hanem kényelmi okokból (van 3000 ezres sportcipőm is, de egész napra szerintem nem tenne jót), szerintem azért egy jobb minőságű cipőre azért megéri áldozni.


Olyat szeretnék ami azért elég strapabíró, viszonylag könnyű tisztítani és nagyon kényelmes.


Adidas Superstaron gondolkodom, New Balance is felvetődött, de egyik se volt nekem soha, de bármi szóba jöhet, nyitott vagyok javaslatokra. Nyilván nem szeretnék egy kisebb vagyont rákölteni azért:D


Kinek mi vált be? Mit javasolnátok, a fentieket (szélesebb láb főleg) figyelembe véve?



2022. jún. 27. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
A Nike Airmax, és a Nike Performance nekem bevált.
2022. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Salomon

5.11

Blackhawk

Haix

2022. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Skechers is jó márka.

Illetve nekem van 2 sprandi cipőm és szeretem őket.

2022. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anyukámnak széles lába van, ő főleg rieker, josef siebel cipőket hord, sportosabb kivitelben.

A nike, adidas mindkettőnknek óriási csalódás.

2022. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm a választ, nézegettem ezeket, de ezek elég öregesek szerintem én meg fiatal vagyok (20as éveimben járok).
2022. jún. 30. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok ácsorgás terén egyedül a New Balance-ra, másodsorban a Skechers-re esküszöm. Bár nekem normál szélességű a lábam.

De egyébként semmi bajod sem lesz a 3 ezrestől sem pár nap alatt, max utána dobhatod ki.

2022. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 pont ez az, hogy nem akarnom kidobni.


Egyébként egy skechersre esett a választás, de elég random jött, de le volt árazva, baromi kényelmes volt és az eladók is ajánlották. :)

2022. júl. 1. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!