Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Forrónadrág fiúkon?

Forrónadrág fiúkon?

Figyelt kérdés

[link]


(A képet nem loptam, én vagyok rajta, a 8. ker. Tisztviselőtelepen, a Budapesti Magyarok Nagyasszonya-templom mellett készült)



2022. jún. 29. 23:48
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
#20 semmi gond, tisztában vagyok vele, hogy se az alkatom, se a lábam, se a rózsaszín hajgumim nem segít ezen :)
2022. júl. 4. 14:45
 22/22 Csupasz makk ***** válasza:
70%
Nagyon jól, mondhatni dögösen áll rajtad ez a rövidnadrág, bár szerintem egy ujjatlan trikóval kombinálva, szandálban, zokni nélkül még jobb lenne. A 80-as években még teljesen megszokott látvány volt, hogy a férfiak is forrónadrágban jártak, ha forróság volt nyáron. 26-28 fokig én combközépig érõ nadrágban és egy normál kivágású ujjatlan trikóban szoktam járni, de ebben a nagy melegben én is hasonlóan rövid, zsebes pamutnadrágot hordok a városban, de - már az alkatom miatt is - én jobban szeretem, ha tágabb a rövidnadrág szára. Azért néha én is felveszek egy hasonlóan szûk és rövid shortot. Az elmúlt napok extrém forróságában még ez is túl hosszú volt nekem, ezért olyan rövid futónadrágra váltottam, amely nem csak a teljes combomat hagyja szabadon, hanem oldalt jól fel van vágva. Mivel van benne háló, ezért alsógatyát sem veszek alá. A futóshortot egy elõl, oldalt és hátul is jó mélyen kivágott ujjatlan trikóval kombinálom, amely a hátam nagy részét is szabadon hagyja. Zokni és cipõ ilyen melegben szóba sem jöhet. Eddig még senki nem tett megjegyzést, hogy ennyire lengén öltözök.
2022. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!