Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » About you visszautalja a...

About you visszautalja a pénzt,ha nincs meg a termék címkéje?

Figyelt kérdés
Rendletem egy pulcsit,és elsőnek tetszett,és a méret is jó volt,és letéptem róla a címkét ami az akasztóján lóg. De eltelt 1 hét,és mostmár nem is tetszik annyira,és sokkal inkább rendelnék helyette egy másikat.Ha visszaküldöm címke nélkül a ruhát,akkor visszautalják a pénzt,vagy megreklamlják?És ha azt mondják hogy így nem utalják vissza a pénzt,akkor hogy juttatják vissza hozzám a ruhát?Az az én költségem lesz?

2022. júl. 1. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Visszafogják venni, mert van róla bizonylatod amit a csomaghoz kaptál, illetve valószínűleg e-mailbe is kiküldték. Az elállást pedig 14 napig megteheted, akár minden indok nélkül.
2022. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,remélem.Szerinted hivatkozhatnak a termék minőségére?Semmi baja a terméknek,nem lett kimosva,semmi,csak az a címkéje nincs meg,ami lóg a nyakán.
2022. júl. 1. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem fognak belekötni semmibe sem.
2022. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!