Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zalando-ról rendeltem egy...

Zalando-ról rendeltem egy ruhát és nem tetszik, szeretném visszaküldeni. Kell a csomagba visszaküldési űrlapot beletenni vagy sem???

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már küldtem vissza nekik cipőt, mert rossz lett a méret. Nem kell belerakni semmit. Csak annyi a dolgod, hogy az eredeti GLS matricát leszeded a dobozról, és ami benne volt, azt ráragasztod. Valamint lépj be a fiókodba, és ott jelezd, hogy visszárud van. Ott kell kitölteni majd az űrlapot, amin be tudod jelölni,hogy pontosan melyik termék(ek)et küldöd vissza, a visszaküldés okát, illetve ha utánvétes volt a csomag, akkor a bankszámlaszámod, amire visszakéred a pénzt. Ezután kapni fogsz egy e-mailt, hogy mikor várd a futárt. Átadod neki a csomagod, és kb 2-3 hét múlva utalják a pénzt.
2022. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Online a fiókodban kitöltöd a visszáru kérelmet. Ha háznál történő felvételt kérsz akkor a futár fogja utólag ráragasztani a gls matricát, neked nem kell. De előtte szedd le azt, ami rajta van. Én a cucc mellé odaraktam a szállítólevelet is, ami benne volt a csomagban. Tehát egy az egyben úgy küldtem vissza a csomagot, ahogy kaptam. Pénteken adtam oda a futárnak, kedden megkaptam a visszaigazoló emailt a visszautalásról. Tehát 4 nap alatt.
2022. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is vissza fogok hozzájuk küldeni cuccot. Felragasztottam azt a gls-es matricát, viszont van egy vonalkódos matrica is benne. Azt is ragasszam fel a csomagra?
2022. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Visszakaptátok a pénzt?
ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!