Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól nézki?

Szerintetek jól nézki?

Figyelt kérdés

[link] nekem nagyon tetszik szeretnék ilyent venni.:D

13/L


2010. szept. 20. 22:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Áááá ezektől olyan rosszul vagyok.Tipikus magyaros ribanc cipő.Fuuuuuj :S
2010. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, amikor 6 éve voltam Londonban, láttam egy ilyen magassarkú tornacipőt egy kirakatban. Akkor itthon még a tornacipő is gusztustalan rocker dolognak számított idehaza. A barátnőmmel szörnyülködtünk, remélve, hogy ez sosem jön divatba :P (no nem a tornacipő, azt metálos lévén én is kedveltem, a konzervmánia előtt, hanem ez a magassarkú borzadály :D)
2010. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
ahh véletlen leírtam egy mondatban, hogy itthon meg idehaza:D na nem baj, fáradt vagyok. Bocsika :D
2010. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
csudaszep.. olyan jo izlesed van dragam.. csak hajra..elötte jarni tanulj meg benne te kis ribi palanta
2010. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%
Szia én is 13 éves vagyok adok pár tanácsot öltözködésben,szerintem még álltalános suliba nem illik magossarku cípő(máskép ez a cipő sehova nem illik bocsi) én nagyon szeretem a magossarkukat van is belőle de csak fontos allkalomkor hordom,esküvő,ha templombamegyek,stb... szerintem mielőtt megakkarsz venni valamit kérdezd meg más véleményét,igaz én 13 vagyok de kinézek 18-nak ,de szeretek nőijesen öltözködni pl.kardigán,szép pulcsik,szoknyák,sort ,szöveteket is szeretem ,remélem tudtam segíteni
2010. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
szerintem ez kamu.. ez a cipő SENKINEK nem tetszik.
2010. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
75%

Most miért kell szegényt így leoltani? 13 évesen egyikőtök sem álmodozott olyan cuccokról,amin más szarrá röhögte volna magát, de neketek akkor is tetszett?Dehogyisnem.

Egyébként A KÉRDÉSRE VÁLASZOLVA, sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy elég fos.A második link sokkal jobb.

Viszont azt is vedd figyelembe, hogy ez nagyon "feltűnő" cipő, tényleg lehet, hogy -pont mert ilyen fiatal vagy-az ellenkező hatást éred el.

2010. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
65%
Ennek a kislánynak nicsn izlése nincs stilusa mert ez a tipikus hannah montana cipő amit akicsik akarnak koppintani h hannah montana ojan jo meg minen van egy rosz hirem meghalt hannah montana ennyi már enm menő bár dohasem volt sztem csak a 6-7 éveseknél...pusszancs
2010. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Bakker, ez irtó gáz !

Borzalmasan ronda, 13 évesen meg pláne !

2010. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
15:39-es! Te melyik bolygóról jöttél?Ilyen korcs helyesírást még soha nem láttam...döbbenet.Szerintem ne alkoss véleményt...vagy legalábbis ne írásban :D
2010. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!