Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni olcsón jó...

Hol lehet kapni olcsón jó áron merevítő nélküli melltartót?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mostanában egy ideje egyre jobban érzem azt hogy amik vannak nekem merevítős kosaras melltartók alul nagyon nyomják a cicimet Főleg mikor 12 órát dolgozom és abban vagyok Azt szeretném kérdezni hogy hol lehet kényelmes merevítő nélküli melltartót kapni olcsón jó áron Mert szeretnék azokból többet beszerezni és esetleg olyan fajtát is ami ilyen rendes egybe ruhákból se látszik ki és nem látszik át a cicim se belőle Budapesten lakom azon belül is Újpesten Szóval közeli helyeken mert az a baj hogy a legtöbb melltartóm az merevítős kosaras és kényelmetlenek már konkrétan nyomnak alul és nagyon kényelmetlen benne létezni és az is lényeg hogy tartson valamennyire és ne legyen az hogy a mosógépbe kinyúlik és kényelmes legyen és egyáltalán ne nyomjon meg ne szorítson

2022. júl. 7. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Rózsa utcán, vagy az Árpád úton kéne nézelődni, utóbbit jobban ajánlom, ott nagyobb a választék és viszonylag olcsó is.
2022. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bonprixrol nekem a legjobb.
2022. júl. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sloggi melltartókat nagyon szeretem, nem olcsó de szokott lenni akció
2022. júl. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Sloggira, sajnos tényleg nem a legolcsóbb de NAGYON kényelmesek.
2022. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sloggi valóban nagyon jó. Mondjuk én a tezenisben se csalódtam.
2022. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Tesco-ban és H&M-ben vettem merevítő nélküli szivacsosat, mindkettővel meg vagyok elégedve, kényelmesek és tartósak.
2022. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!