Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg ennyire különc vagyok...

Tényleg ennyire különc vagyok már azzal, hogy szeretek ünneplőbe öltözni?

Figyelt kérdés

Most, hogy nyár van, szóba került a csajokkal, hogy milyen jó már, hogy nem kell most hónapokig ünneplőben lennünk.


Én meg ott ültem, hogy de hát, az tök jó. Egyedül vagyok már azzal, hogy én kifejezetten szeretem, mikor ünneplőben kell a suliban lenni?


17/L



2022. júl. 8. 23:08
A kérdező szavazást indított:
Én szeretem az ünneplőt
Én nem szeretem az ünneplőt
30 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ugye te nem a matrózblúz-mániás gyerek vagy igazából, csak inkognitóban?? 😄
2022. júl. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Ilyesmire gondolsz kedves kérdező?

[link]

[link]

Én amúgy imádom, ha egy lány ilyen elegánsan öltözködik. Ha te is ilyen vagy, akkor gratulálok a kiváló ízlésedhez. :)

2022. júl. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1: Sosem volt matrózblúzom.


#2: Nem, nem ilyenre gondoltam. Ez borzalmas.


Az én ünneplőm ilyesmi: [link]

2022. júl. 9. 09:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj.

Amit más linkelt be az öreges.


Jómagam is az elegáns, letisztult darabokat is szeretem.

Vannak ingjeim, nyakkendőim, blézereimet minden nap hordom, most varrok egy nem megszokottat is.

A körszoknyákat imádom s vannak nagyon szép egyberuhák (felső, szoknya kombók) melyek gyönyörűek, télre készíteni akarok egyet, ami egy filmből tetszett meg.


A nő a filmben szintén combzoknival használta, imádom.


Van egy nagy doboznyi harisnyám.

Színátmenetes pl fekete, kék.

Van sima, olyan is ami combzokni hatású, de egybe harisnya.


Ha gondolod küldök pár ruhát, kelléket is priviben, melyeket imádok.


Az átlag embernek ünneplő/dresz kódhoz kötött az elegáns megjelenés, kevés az olyan, akinek ez ténylegesen a stílusa, tud vele azonosulni.


30N

2022. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Középiskolában tényleg nem szokványos, de ha jól áll rajtad, akkor mellélőni nem tudsz vele.

Esetleg próbálj úgy elegáns lenni, hogy közben nem úgy nézel ki, mint aki iskolai ünnepségről jött. Szóval ne csak fekete-fehérben gondolkozz. De ha pont ez tetszik, az se baj, csak egy ötlet volt. :D

2022. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok,de kifejezetten imádom mikor így ki öltözik a barátnőm.

Ő elötte egy pincér csajom volt ő munka után is szívesen hordott ilyen ingeket és néha a matrózost is csak úgy ...

Szóval van egy csomó csaj aki nem csak mackónadrág párti

2022. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én is szeretek ilyen öltözéket felvenni amit linkeltél kedves kérdező. testszinü harival szoktam felvenni és hozzá a hajamat be szoktam fonni. engem nem érdekel ha különc vagyok szeretek igy öltözni és kész. és nagyon tetszik a páromnak is egyébként szerintem a pasik 98 százaléka odavan az ilyen öltözékért. én meg szeretek nekik tetszeni. ennyi
2022. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok az ízlésedhez, mert ez tökéletes. A pasim biztosan furcsán nézne, ha így öltözködnék, de szerintem nagyon csinos, és elegáns.
2022. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!