Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete menyasszonyi ruháról...

Fekete menyasszonyi ruháról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, legtöbb ruhám fekete,abban érzem jók magam és jelenleg fekete ruhában tudom elképzelni magamat az esküvőmön de mindenki leszólja a környezetemben.Mi baj van ezzel? Ennyire visszataszító lenne?

Mostanában pattant ki a fejemből,hogy mi lenne ha nem hétköznapi ruhában mennék férjhez.

Mit szóltok? Mondjuk nehéz mert nen találok eddig sehol fekete ruhát.Esetleg tudnátok melyik szalonban kaphatnék?



2022. júl. 8. 23:40
A kérdező szavazást indított:
Tetszik,miért ne? 😊
Nem,soha..a menyasszonyi ruha legyen fehér!
Nekem is fekete ruhám volt :P
Fehér,tört,elefántcsonyt,pezsgő,gyöngy vagy bézs..esetleg rózsaszín.
Gyászos! -_- mintha temetésen lennék.
Imádnám *_*
40 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

A fekete gyászruha.

Szegény vőlegényed mit szól? Vagy ő lesz fehér öltönyben?

2022. júl. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%

Ha jól tudom alapvetően azért fehér a menyasszonyi ruha, mivel az ara ártatlanságát szimbolizálta. Mivel ez a szimbolika rég elveszett, így szerintem akármilyen szín belefér. A fekete valóban extrémebb, mivel nálunk a gyász színe. Azonban szerintem az esküvő a párról szól és ha nektek tetszik a fekete menyasszonyi ruha, akkor legyen olyan. 😁 Nem a násznép kedvéért van esküvő, hanem értetek. 😉 Akinek nem tetszik, úgy jár.


Sajnos szalont nem tudok ajánlani, de Budapesten biztosan nagyobb a választék, illetve érdemes interneten nézelődni (esetleg pinteresten). Sok sikert a ruhakereséshez! 😁

2022. júl. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igazából nagyon tetszenek. Rengeteg gyönyörű fekete ruhát láttam eddig (sőt, ha belegondolok, még egy rondát se láttam). Nem mondom, hogy én is bevállalnám, de semmiképp se szólnék be arra, ha valaki ebbe házasodna.

A környezetednek ehhez semmi köze, inkább a vőlegénnyel kéne megbeszélni.

2022. júl. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem a ruha színe fogja biztosítani a jövőtöket, elkötelezettségeteket egymás felé, a hűséget, szerelmet...


Az a baj, sok a befásult tradícióval átitatott személy.


Én mindig minden megszokottat felrúgtam, tojtam le kinek tetszik-e vagy sem, nekem kell, hogy jó legyen és tetszen.


Tiszta hisztisek tudnak lenni, ha valami nem hagyománynak, szokásnak felel meg.


Már huszonéves korom elején szelektáltam a befásultakat és nyitottabb emberek társaságát gyűjtöttem magam köré.


Pl nem tartok ünnepeket, pl karácsony.

A family felháborodott volt, kevesen mondták "lehet jobban jársz, nincs nagy hűhó" 😂


Pontosan, béke, csend és nyugalom, nekem ez kellett, kész.


Nem kell mindenbe belemenni csakmert a többségnek az norma/elfogadott.


Aki szeret az meg úgy szeret, aki vagyok, a "fura" 😂


Az embereknek minden újdonság, idegen, nem megszokott dolog fura, nem tud az agy sokszor reagálni vagy/és másképp kezeli.


Olyan mint az ismerkedés:

Kezdetben az emberek zöme nem közvetlen, finom/távolságtartó, ám megszokja idővel.


Vagy pl mama óckodott a telefontól, internettől, mára meg böngészik javában pl onnan sütöget külföldi videókból.


Az emberek félnek, elítélik az újdonságokat.


Üdv:

Egy normáktól szabadabban élő s gondolkodó nő.

2022. júl. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt vesz fel az eskuvojere, amit akar.

En feheret szeretnek majd:)

2022. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

A saját esküvődre azt veszel fel, amit akarsz. Kit érdekel, ha tízévente egyszer látott tántinak nem tetszik? Én is feketét (vagy lila-feketét) vennék fel, semmilyen téren nem érdekelnek a konvenciók és az ezeréves hagyományok. Rühellem a fehéret, szörnyen is áll, és nagyon hülyén érzem magamat benne.


Egyébként menyasszonyiruha-szalonokban nem sok eséllyel találsz feketét, olyan helyre menj inkább, ahol estélyi ruhákat is tartanak, azokból széles a színválaszték.

2022. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én eddig 1 teljesen fekete menyasszonyi ruhát láttam ami tetszett. A többi max fekete-fehér volt, de azokból se volt mindegyik szép. 😏


Illetve a fekete menyasszonyi ruha inkább gót stílusú esküvőhoz mutat jól.

Menyasszony csevegő fb csoportban volt egy ilyen esküvőről beszámoló. Ha gondolod keresd meg. Nagyon bitang volt 😍

2022. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszik a fekete menyasszonyi ruha! Igaz nem mindennapi, de senki sem mondta hogy fehérben KELL férjhez mennie minden nőnek. Ha neked tetszik és fekete ruhát szeretnél, akkor vonulj abban oltár elé. Hisz egy esküvő az ifjú pár boldogságáról szól.
2022. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!