Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon fiús ez a cipő?

Nagyon fiús ez a cipő?

Figyelt kérdés

[link]


Az egyetlen ami női volt és tetszett, már arra is baromi nehezen találtam rá, de kivonták a forgalomból, úgyhogy cipő nélkül maradtam. Átnéztem neten is mindent, nem találok olyat ami jó lenne. Most találtam ezt, de rájöttem hogy ez gyerek fiú kategória... Na mindegy mondom, elmegy unisexnek is ugye? Tudom, általában az a full fehér nike van ilyenekből lányokon, de nekem az nem tetszik, plusz koszos lesz már első napon.


Szóval nagyon fiús? Ugye nem? Holnap után fogom felpróbálni a boltba, még meglátom.


Ja és 18l



2022. júl. 14. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Sportcipőben szerintem nincs is különbség a fiú/lány között, csak a színében (egy srác hülyén nézne ki pinkben). A fekete unisex, szerintem jó lesz.
2022. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem, de feherbe sokkal jobban nez ki
2022. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sajna fiús,, de valószínűleg senkit sem érdekelne, tehát megvenném.
2022. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gagexbabexx ***** válasza:
97%
Igen, eléggé fiús. Viszont ha nekem tetszene, nem érdekelne ki mit mond, úgyhogy ha neked bejön, akkor vedd meg nyugodtan.
2022. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Ez konkrétan férfi cipő. Ráadásul ki is volt írva.

Egyéb kérdés..?

2022. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Igen, szerintem fiús. Az összes teljesen fekete cipő fiús szerintem. De ha tetszik nyugodtan vedd meg, unisex valóban. Amelyiknek fehér a talpa és úgy fekete a cipő azok általában már csajosabbak.
2022. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Tudod? Ha nőnek van szüksége ruhára, cipőre, az sem baj ha férfi, mert az ilyen 6-os félék majd átnevezik uniszexnek.😂

De ha férfiról lenne szó, akkor már cinkes lenne az összes ruha ami szóba kerülne…

2022. júl. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hat forditva eleg gaz 😅
2022. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

8!

Elég csak a nőkön röhögni ha férfinek öltöznek.😄

2022. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
En amugy se birom a tul noies csajokat.. marmint oltozkodes ugyileg
2022. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!