Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan vegyem rá magam egyszín...

Hogyan vegyem rá magam egyszínű/egyszerű ruhadarabok vásárlására?

Figyelt kérdés
Szóval nagy kedvenceim az ilyen nagyon bő, nagyon színes, nagyon mintás nadrágok illetve szoknyák (az ilyen boho/hippi stílusúak). Viszont az ilyen ruhákhoz egyszínű felsők illenek de én akárhányszor bemegyek egy ruhaboltba azzal az indokkal h most egyszínű felsőket vásárolok, mégis mindig kutyás, cicás, virágos, rajzfilmfigurás pólókkal jövök ki. És tudom h ez egy fura kérdés de lövésem sincs hogyan tudnék ezen változtatni:( volt valakinek már hasonló problémája? Ő hogyan oldotta meg? Esetleg kaphatnék pár tanácsot/ötletet?

2022. júl. 16. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Vigyél magaddal valakit.
2022. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha még fiatal vagy akkor még eg belefér.Ne akarj unalmas lenni.
2022. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is mindig mintás ruhákat vettem. Aztán már annyira zavart hogy semmi nem megy semmihez hogy a felesleges ruháimat selejtezem és elhatároztam hogy tudatosabban fogok vásárolni. Előszőr nem mindig ment, de aztán a boltokban direkt csak azt néztem amit szeretnék venni.
2022. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!