Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a velemenyetek a shein...

Mi a velemenyetek a shein szexi edzos ruhairol?

Figyelt kérdés

(Bocsi csajok es skacok, de muszaj volt beletennem a szexit, hatha jobban kiszurjak a kerdest, es jonnek relevans valaszok a lentiekre 😅👇)



Neztem oket, nagyon szepek, de van egy olyan erzesem, hogy gagyik (pl gyenge, atlatszo anyag) Elegge megoszlanak a ruhak ertekelese, van aki szerint tragya minoseg, masok meg szinte a high end kategoriaba soroljak 😂. Foleg a sportmelltartok meretezese erdekel (jomagam 36C vagyok, igy shein alapjan M kell), valamint a "ruched back sports leggings" , vagy a "tiedye leggings/bikers" neven futo leggingsek (de egyebkent mindegy, hogy van-e vagas a fenekreszen, csak varrasmentes legyen) Pl a high strech tenyleg azt jelenti, hogy egy S meretes embernek

eleg az XS? A merettablazatban sem vagyok biztos, az alapjan S kene, 7 velemeny alapjan meg XS, 12 szerint meg az tul nagy az S-nek az XS. Merthogy nagyon nyulik a nadrag. Nem tudom... Kene par kenyelmes es kiralyul kinezo sportruha (ne alszenteskedjunk, azert a "mai fiatalok" 95%-a jobban erzi magat, ha kiraly az edzoszettje is). Csak nem akarok megint kiadni egy nadragra 40€-t, learazva...



2022. júl. 16. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
a shein amugy is szar
2022. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Uh ne hallgass az előzőre, én onnan rendelem az edzős nacijaim mivel NAGYON jó minőségűek és kiemelik a fenekem.

Hiába van több minőségi leggingsem egyszerűen a sheinesek a kedvencek

Méretben általában m és s is jó mivel elég rugalmas az anyaga

2022. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
#2 persze, nem is a minoseggel van a baj, a massziv kizsakmanyolassal joval minimalber alatt, a kornyezet pusztitassal, meg az ultra-fast fashion kulturaval ami a sheinnek koszonhetoen jott letre
2022. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"pl atlatszo anyag"

Az a jó!

2022. aug. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a “push up” os szexi naci guggolás közben kirepedt (nem volt kicsi).

Ez fantasztikus élmény volt a teremben, ahol bőven volt elég pasi !😹😹

2022. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5#

De azért remélem befejezted a sorozatot becsületesen!!

:D

2022. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!