Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi S méret mekkora gyerekre...

Férfi S méret mekkora gyerekre lehet jó?

Figyelt kérdés
Nincs senki férfi a családban aki tudna segíteni méret ügyben. Kisfiamnak szeretnék divatosabb ruhákat. Az a probléma, hogy vagy kisebb gyerek vagy felnőtt méretben látunk mindig olyat amit szeretne (mintázatra gondolok) Mivel ő is nagynövésű, 7 és fél éves 152-158-as ruhát hord (147 cm mags és 38 kg) Mekkora lenne rá vajon egy S-es felnőtt felső? Nadrágból még csak-csak találtunk a tini cuccok között. Leginkább atléta, rövidujjas, hosszúujjas felső a hiány. Ezek online boltok szóval próbálni sem lehet :( Mondjuk max belenő ha nagyon nagy :D Előre is köszönöm ha segítetek!

2022. júl. 17. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a férfi XS.

Nőként 156 cm és 40kg vagyok, Sinsayben volt, hogy vettem XS-es férfi pólót ami teljesen jó rám. Szerintem az S nagy lenne még a fiadra :)

2022. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kisebb termetű exeim(175 cm/55-60 kiló körüliek), ők s körüli max m-eset hordtak.


Szerintem a te fiadnak inkább xs-es kéne, de az meg piszok ritka.


Egyébként van merettabazat is és többnyire elég jók. Most neztem a reservedben az xs férfi polokat, de azok is 170 cm-tol ajanljak. A mell-derék-csípőbosegrol nem beszélve. Ahhoz szerintem túl kicsi a fiad, de nézd meg és mérd le őt, hátha.

2022. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nagy lenne még neki. S-es méret még egy magas, de vékony férfinek sokszor is jó. Átlagos magas, normál alkatnak.

A gyereked még pici a felnőtt ruhához.

2022. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, segítséget :)
2022. júl. 17. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen magas lányomra jó az XS-es női méret. A férfi méretek meg biztosan nagyobbak ennél. De miért nem próbáltok fel egyet?
2022. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátomnak van egy pólója, ami brutál jól néz ki.


Rendeltem belőle S-eset, mert XS nincs és még az is nagy.


168/54.

2022. júl. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!